Niepokojące nieoficjalne wieści z Wysp. 71-letni Książę Karol ma koronawirusa, wiadomo co się z nim dzieje

Niepokojące nieoficjalne wieści z Wysp. 71-letni Książę Karol ma koronawirusa, wiadomo co się z nim dzieje Źródło: .

Rodzina królewska ma teraz prawdziwe powody do zmartwień. Jeden z najważniejszych członków brytyjskiej monarchii pozytywnie przeszedł test na koronawirusa.

Rodzina królewska otrzymała wyniki poszczególnych członków monarchii. Okazało się, że książę Karol jest chory na COVID-19. Zbadano też jego żonę.

Rodzina królewska martwi się stanem księcia Karola, jest w grupie ryzyka

Jak podają zagraniczne portale, m.in. Mirror, Telegraph czy też CBS, 71-letni książę Wielkiej Brytanii, Karol, przeszedł pozytywnie test na koronawirusa. Rzecznicy z Clarence House, rezydencji księcia Karola i księżnej Camilli, mieli wydać w tej sprawie oświadczenie. Oficjalne pismo nie zostało jeszcze opublikowane na oficjalnej stronie dotyczącej księcia Karola i jego żony.

- Wykazuje łagodne objawy, poza tym pozostaje w dobrym zdrowiu i oczywiście pracował w domu przez ostatnie kilka dni (...) Zgodnie z poradami rządowymi i medycznymi książę i księżna izolują się teraz w domu w Szkocji - można dowiedzieć się z oświadczenia. Wiadomo, że księżna Camilla przeszła test na koronawirusa negatywnie, nie jest zakażona, ale pozostaje w kwarantannie.

Jakie jeszcze informacje podają zagraniczne media?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Testy zostały przeprowadzone przez NHS w Aberdeenshire, gdzie spełniły kryteria wymagane do testów. Nie można ustalić, od kogo książę złapał wirusa ze względu na dużą liczbę zadań, które wykonał w swojej publicznej roli w ciągu ostatnich tygodni - mieli przekazać jego rzecznicy.

Dzisiaj grzeje: 1. Duży wzrost zachorowań, kolejne ofiary śmiertelne. Sytuacja w jednym województwie coraz bardziej się komplikuje
2. Córka i ciężarna żona ministra środowiska mają koronawirusa. Wiadomo, w jakim są stanie

Jeśli zostanie wydane oficjalne oświadczenie z ramienia rodziny królewskiej, na pewno wszystko stanie się jasne. Nie ma żadnych informacji o stanie królowej, wyjechała z pałacu do odległej posiadłości i ma czuć się dobrze. Wszyscy martwią się, ponieważ ze względu na wiek, książę Karol znajduje się w grupie ryzyka. Mimo, że czuje się w miarę dobrze, jego stan zdrowia może zmieniać się dość dynamicznie.

  1. Pilne ostrzeżenie GIS. Każdy powinien się z nim zapoznać
  2. Nie żyje Andrzej Kot. Sport był dla niego całym życiem, przykra wiadomość
  3. Test na koronawirusa. Wiadomo, ile kosztuje. Kwota jest zakakująca
  4. Zachodnia Polska: 4-latek zarażony koronawirusem, babcia zataiła najważniejszą informację. Podjęto dramatyczną decyzję
  5. GIS pilnie wycofuje z obrotu popularny produkt, który Polacy masowo kupowali na zapas. Lepiej nie jeść, konsekwencje mogą być opłakane
  6. Przed Wielkanocą KIRDiP ostrzega Polaków, chodzi o jajka. Włochy były 1 z największych producentów jaj w Europie

Źródło: Witney Gazette, KRMG, CBS

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News