Elżbietę II czekają bardzo smutne święta. W tej chwili pozostała jej tylko modlitwa

Elżbietę II czekają bardzo smutne święta. W tej chwili pozostała jej tylko modlitwa Źródło: YouTube / BBC News

Rodzina królewska przeżywa bardzo trudne chwile. Królowa Elżbieta II nic nie może zrobić, zrozpaczoną kobietę czekają smutne święta. Cały świat z zapartym tchem śledzi wiadomości z Wielkiej Brytanii.

Rodzina królewska nie będzie w tym roku świętowała z radością i spokojem. Bardzo smutne wieści z Wielkiej Brytanii obiegły cały świat. Brytyjczycy z zapartym tchem śledzą najnowsze doniesienia o dramacie Windsorów. Uwielbiana królowa angielska jest bezsilna, zrozpaczonej kobiece pozostała tylko modlitwa.

Rodzina królewska obchodzi w tym roku wyjątkowo smutne święta

W zeszły piątek do szpitala odwieziono seniora brytyjskiej rodziny królewskiej, księcia Filipa. Mąż Elżbiety II ma poważne problemy ze zdrowiem. Mężczyzna w tym roku skończył 98 lat i Brytyjczycy są poważnie zaniepokojeni stanem jego zdrowia. Wiadomo, że do szpitala trafił o własnych siłach i przebywa teraz w Szpitalu Króla Edwarda VII w Londynie, pod opieką prywatnego lekarza. Rodzina seniora wydała krótkie oświadczenie w tej sprawie

- Ta wizyta jest środkiem zapobiegawczym, za radą Doktora Jego Królewskiej Wysokości - napisano w oświadczeniu Pałacu Buckingham.

Książę Filip poślubił Elżbietę II w 1948 roku i oficjalnie jest tytułowany jako książę Edynburga. Senior pozostaje na emeryturze już drugi rok, ale okazjonalnie wciąż pojawia się publicznie. Był gościem m.in. na weselu księcia Harry’ego z Meghan Markle i wnuczki księżniczki Eugenii z Jackiem Brooksbankiem.

Rodzina królewska udała się na święta do Sandringham

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Monarchini jest bardzo zmartwiona stanem zdrowia swojego męża. Książę wciąż pozostaje w szpitalu, a przyczyny jego hospitalizacji nie są znane. Nie wiadomo czy mężczyzna dołączy do swojej rodziny w czasie świąt. Brytyjczycy są poważnie zaniepokojeni, od kilku dni nie pojawiają się żadne informacje o księciu Filipie. Królowa samotnie wyjechała do Sandringham, gdzie rodzina królewska będzie świętowała Boże Narodzenie.

Dzisiaj grzeje: 1. Żona Roberta Janowskiego ostro o Brzozowskim. Twierdzi, że jest "na smyczy TVP"
2.
Smutne wieści ze szpitala ws. Pawła Królikowskiego. Jego syn ujawnił, nadchodzące święta będą bolesne dla rodziny

Jak poinformował New York Post, w niedzielę Królowa Elżbieta II wraz z rodziną udała się na mszę do kościoła Świętej Marii Magdaleny w Sandringham. U jej boku trwał książę Edward, a monarchini modliła się o zdrowie męża.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Jest coraz gorzej? Żona Królikowskiego w rozpaczy, nowe smutne informacje ze szpitala
  4. Córka Wodeckiego po latach ujawniła prawdę. W ich domu działy się bardzo przykre rzeczy
  5. 2-letni syn zabił swoją mamę. Kobieta umierała na oczach chłopca

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News