Ależ afera, przerwano milczenie ws. nieślubnego dziecka księcia Karola. Media weszły w posiadanie niebywałych dowodów

Ależ afera, przerwano milczenie ws. nieślubnego dziecka księcia Karola. Media weszły w posiadanie niebywałych dowodów Źródło: Facebook The Royal Family Press Association

Rodzina królewska ukrywa według niektórych niesamowity sekret. Od lat mówi się o tym, że książę Karol ma nieślubne dziecko. Pałac nigdy nie zdecydował się na potwierdzenie lub zaprzeczenie tym plotkom. Media weszły w posiadanie niebywałych dowodów. Doniesienia wywołały prawdziwą aferę. Nie sposób przejść obojętnie obok tych doniesień.

Książę Karol nie należy do ulubieńców Brytyjczyków. Wielu fanów dynastii Windsorów wciąż nie wybaczyło mu romansu z Camillą Parkes-Bowes, który był rzekomo bezpośrednim powodem rozwodu z ulubienicą Brytyjczyków, księżną Dianą. Mimo że od tamtego czasu minęły niemal dwie dekady, syn królowej Elżbiety nadal regularnie staje się bohaterem niepochlebnych artykułów prasowych. Doniesienia na temat jego majątku, które ostatnio obiegły media, z pewnością nie przyczyniły się do poprawy wizerunku monarchy. Niestety, okazuje się, że to jeszcze nie koniec sensacyjnych doniesień. Media weszły w posiadanie niebywałych dowodów, które mogą wywołać prawdziwą aferę. Przerwano milczenie na temat nieślubnego dziecka księcia Karola.

Rodzina królewska ukrywała nieślubne dziecko księcia Karola?

Tabloid "New Idea" postanowił opublikować kontrowersyjny artykuł na temat syna królowej Elżbiety. Temat jest naprawdę szokujący, rodzina królewska z pewnością nie zlekceważy tych doniesień. Według dziennikarzy książę Karol ma trzecie, nieślubne dziecko. Z doniesień medialnych wynika, że William i Harry mają starszą siostrę. Kobieta nazywa się India Hicks i wiedzie luksusowe życie na Bahamach. To wielki szok, szczególnie, że India, która na co dzień unika blasku fleszy, była druhną na ślubie Karola i Diany. Pozostaje także w stałym kontakcie z monarchami. Rodzina królewska darzy ją bardzo dużą sympatią.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Według doniesień tabloidu India Hicks i książę Karol spotykają się przy każdej możliwej okazji. To dla niego kobieta przylatuje regularnie do Wielkiej Brytanii. Z oficjalnych informacji wynika jednak, że piękna 52-latka jest tylko chrześnicą syna Elżbiety II. Przyczyną nieustannie podnoszonych plotek na temat ojcostwa księcia Karola są łączące ich zażyłe stosunki i podobieństwo kobiety do najstarszego syna Karola i Diany, księcia Williama. Jej prawdziwymi rodzicami są architekt, David Nightingale Hicks oraz arystokratka, Pamela Hicks, która wywodzi się z rodu Mountbatten. To właśnie matka jest ogniwem łączącym Indię z rodziną królewską.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Złe wiadomości

2. Dziewczynka ze zdjęcia nie żyje, jej siostrzyczka walczy o życie. Ogromny ból, mama była bezradna

3. Pierwsze objawy zawału serca. Nie wolno ich lekceważyć

Na profilu w mediach społecznościowych Indii pojawiają się zdjęcia, które upamiętniają jej wizyty na dworze królewskim. Bohaterką fotografii jest nawet sama królowa. Większość z nich pochodzi z czasów, kiedy matka Indii Hicks pełniła funkcję damy dworu Elżbiety II. Mimo tego, że książę Karol nie jest jej ojcem, 52-latka jest pełnoprawną członkinią brytyjskiej rodziny królewskiej. Kobieta zajmuje 678 miejsce w kolejce do brytyjskiego tronu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Była żona zrujnuje Piotra Żyłę? Eksperci apelują do popularnego skoczka
  3. Ależ afera, przerwano milczenie ws. nieślubnego dziecka księcia Karola. Media weszły w posiadanie niebywałych dowodów
  4. Polski polityk oskarżony o straszną zbrodnię. Media dotarły do niewyobrażalnych ustaleń
  5. Zła wiadomość, wielu Polaków może dużo stracić. Mało kto wiedział
  6. Nie ma odwrotu, Aleksander Kwaśniewski podjął niespodziewaną decyzję. Wielu nie dowierza
  7. Polak stworzył niezniszczalny materiał. Teraz może go wykorzystać wojsko
  8. Joanna Krupa przypadkiem pokazała kuchnię. Jest ogromne zaskoczenie, spodziewaliśmy się czegoś innego
  9. Dramat bohaterki „Nasz nowy dom”, straciła wszystko. Katarzyna Dowbor jest zrozpaczona

Źródło: MSN/Viva

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News