Niania rodziny królewskiej ujawnia, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami pałacu. Nic dziwnego, że Kate jest wściekła na Meghan

Niania rodziny królewskiej ujawnia, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami pałacu. Nic dziwnego, że Kate jest wściekła na Meghan

Rodzina królewska kryje wiele niewygodnych tajemnic. Niania pracująca na brytyjskim dworze postanowiła przerwać milczenie. To, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami pałacu, bywa zaskakujące.

Jedna z niań rodziny królewskiej przerwała milczenie. Ujawniła magazynowi "Star" to, co dzieje się w pałacu, kiedy nikt nie widzi. Opowiedziała o tym, jakie naprawdę są dzieci księżnej Kate i księcia Wiliama. Ich rodzice mają naprawdę wiele obowiązków. Na szczęście mogą liczyć na profesjonalną pomoc. Gorzej, jeśli pracownicy decydują się ujawnić ich sekrety.

Rodzina królewska za kulisami

Pracujące na dworze nianie mają dużo pracy. Do ich obowiązków należy m.in. pomoc dzieciom w odrabianiu lekcji. Jak twierdzi jedna z nich, książę George nie cierpi tego robić. Chłopiec jest bardzo inteligentny i szybko przyswaja wiedzę, ale bywa wybuchowy. Kiedy ma zły humor potrafi wpaść w furię. Wtedy odmawia odrabiania prac domowych. To prawdziwy rozrabiaka. Uwielbia kraść telefon Kate i robić sobie zabawne selfie. 

WIĘCEJ TEKSTU POD GALERIĄ

Z kolei Charlotte jest według niań ulubienicą królowej Elżbiety. Podobno dziewczynka uwielbia bawić się z prababcią. Często czesze jej włosy.

- Po zabawach fryzura królowej wygląda jak ptasie gniazdo, ale Jej Wysokość uważa to za niezwykle zabawne - mówi jedna z opiekunek. 

Najmłodszy potomek, Louise, również bywa uroczy. Według niani jego pierwsze słowo to "Lola". Skierował je do siostry. Być może usłyszał je od pozostałych członków rodziny, którzy zdrobniale zwracają się do Charlotte "Lottie". 

Dzisiaj grzeje: 1. Jej mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach poznała prawdę, była zdruzgotana

2. Polsat przekazał informacje o koszmarnym wypadku. Daniel Olbrychski został przewieziony do szpitala

Dlaczego księżna Kate ma powód do złości?

Okazuje się, że księżna Meghan Markle trzyma swojego synka Archiego z dala od dzieci Wiliama i Kate. Według niani, jest wyjątkowo opiekuńcza wobec dziecka. Zależy jej na tym, by zarazki, które George i Charlotte przynoszą ze szkoły, nie przeszły na synka. Nie chce, aby Archie zapadł na przeziębienie i inne choroby. Niania sugeruje, że to tylko wymówka. Prawdopodobnie chodzi o pogłębiający się konflikt między Meghan i Kate. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kupujesz takie kasze gryczane? Lepiej ich nie jeść, mogą powodować raka
  2. Tragedia za kulisami Eurowizji Junior w Gliwicach. Uczestnik pilnie przewieziony do szpitala
  3. Bolała ją głowa przez 9 miesięcy. Lekarze otworzyli jej czaszkę i zwaliło ich z nóg
  4. Tadeusz Rydzyk uderza w Polsat i TVN. Wplata Maksymiliana Kolbe
  5. Koniec z dofinansowaniem na dzieci. Rodzice będą musieli wykładać po 600 zł

Źródło: edziecko.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News