Książę Harry w końcu przerwał milczenie. Wyjawił całą prawdę, dramatyczne, pełne żalu słowa

Książę Harry w końcu przerwał milczenie. Wyjawił całą prawdę, dramatyczne, pełne żalu słowa Źródło: wikipedia

Rodzina królewska znalazła się w nieciekawej sytuacji, od kiedy Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się oficjalnie zrezygnować z pełnienia obowiązków wynikających z przynależności do dworu. Właśnie pojawiło się stanowisko księcia Harry'ego, który wyraził pełnie żalu słowa.

Rodzina królewska mierzy się z jednym z najważniejszych problemów, jakie na nią spadły w ostatnim czasie. W związku z decyzją Harry'ego i Meghan cały świat wstrzymał oddech. Chyba nikt nie spodziewał się, że dojdzie do takich wydarzeń. Jednak wszyscy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej muszą zmierzyć się z konsekwencjami. 

Rodzina królewska bez Meghan i Harry'ego

Kiedy świat usłyszał o tym, że Mehgan Markle i książę Harry rezygnują z pełnienia obowiązków wynikających z przynależności do rodziny królewskiej pojawiło się wiele pytań, jak rodzina królewska rozprawi się z tym niecodziennym zjawiskiem. Jak dotąd nikt oficjalnie nie odchodził od monarchii, by pracować i żyć na własny rachunek. 

W związku z wydarzeniami, które dotknęły monarchię, książę Harry wygłosił oficjalne przemówienie podczas zbiorki na akcję charytatywną Sentebale. Już na początku pojawiły się słowa pełne żalu i rozgoryczenia. 

- Zanim zacznę, muszę powiedzieć, że mogę sobie tylko wyobrazić, co słyszeliście, a może czytaliście w ciągu ostatnich kilku tygodni. Chcę więc, abyście usłyszeli ode mnie prawdę tak bardzo, jak tylko potrafię. Dzielić się - nie jako książę czy książę, ale jako Harry, ta sama osoba, którą wielu z was obserwowało, jak dorastała w ciągu ostatnich 35 lat - ale z wyraźniejszą perspektywą - wyznał książę Harry. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina królewska z perspektywy księcia Harry'ego

- Teraz odsunę moją rodzinę od wszystkiego, co kiedykolwiek znałem, i zrobię krok naprzód w kierunku, jak mam nadzieję, spokojniejszego życia. Urodziłem się w tej rodzinie i to wielki zaszczyt służyć mojemu krajowi i królowej - wyznał książę Harry. 

Młody książę przy okazji przemówienia wspominał swoją zmarłą mamę, a także przekazał, jak wiele dla niego i dla jego żony znaczy przynależność do rodziny królewskiej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyją członkowie uwielbianego zespołu. Policjanci mieli problem z rozpoznaniem ciał
2. Znamy terminy wypłat trzynastej emerytury. Każdy emeryt powinien zapisać je sobie w kalendarzu

- Kiedy 23 lata temu straciłem mamę, wzięliście mnie pod swoje skrzydła. Patrzyliście na mnie od tak dawna, ale media to potężna siła i mam nadzieję, że pewnego dnia nasze wspólne wsparcie może być silniejsze. Ta rola nauczyła mnie więcej o tym, co jest słuszne i dokładnie tak, jak mogłem sobie wyobrazić. Robię skok wiary - dziękuję za odwagę, by zrobić ten następny krok - dodał z nadzieją. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już niedługo może być najczęściej diagnozowanym nowotworem. Ponad połowa przypadków wykrywana jest zbyt późno
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Adrian z "Rolnik szuka żony" w końcu powiedział "dość". Musiał zareagować, chodzi o jego wybrankę
  4. Katarzyna Dowbor w końcu przesadziła? Jej słowa o własnej rodzinie wprawiają w osłupienie
  5. Kobieta poszła do toalety. Chwilę później została zaatakowana, dramatycznie walczyła o życie

źródło: jastrząbpost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News