Poznaliśmy jedną z największych tajemnic rodziny królewskiej. Czarno-białe zdjęcia tego nie zdradzały

Poznaliśmy jedną z największych tajemnic rodziny królewskiej. Czarno-białe zdjęcia tego nie zdradzały Źródło: YouTube - TODAY

Rodzina królewska do tej pory bardzo starała się chronić pewien szczegół dotyczący najmłodszego jej członka. Teraz jednak wszystko wyszło na jaw, choć z początku zdjęcia tego nie zdradzały.

Rodzina królewska z pewnością ma wiele sekretów, o których nie zamierza mówić nigdy publicznie. Czasami niektóre z nich wychodzą na jaw z różnych powodów. Niektórych tajemnic nie da się ukryć przez dłuższy czas, a inne są odkrywane zupełnie przypadkowo. Zdarza się również tak, że wszystko ujawniają dziennikarze, którzy zajmują się tym, co dzieje się na królewskim dworze.

Brytyjczycy postanowili odnieść się do jednej z największych tajemnic księcia Harry'ego i jego żony. Od dłuższego czasu wiele tysięcy osób zastanawiało się nad jednym ważnym szczegółem dotyczącym najbliższej rodziny pary książęcej. Chodzi o małego synka Archiego, który urodził się kilka miesięcy temu. W sieci pojawia się coraz więcej informacji o nim.

Rodzina królewska ukrywała ten szczegół

Rodzice małego księcia nie chcieli, by w internecie pojawiały się jakiekolwiek informacje na jego temat w najbliższym czasie. Nikt nie chciał ujawniać szczegółów na temat dorastania chłopca, dlatego w brytyjskich mediach nie pojawiały się nowe wiadomości na ten temat. Wszystko uległo jednak zmianie w związku z najnowszą publikacją.

Do tej pory Archie był przedstawiany jedynie na czarno-białych zdjęciach, dzięki czemu nie mogliśmy wiedzieć o nim zbyt wiele. Ludzie nie ukrywali, że chcieli dowiedzieć się choćby jaki kolor włosów ma dziecko. Do tej pory było to niemożliwe. Wszystko zostało ujawnione za sprawą nowej informacji podanej przez "People". 

Rodzina królewska nie zdołała ukryć tajemnicy

- Ma kępki rudawych włosów i urocze grubiutkie nóżki. Archie jest szczęśliwym i przeuroczym dzieckiem - czytamy w artykule poświęconym małemu chłopcu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znana jest już tożsamość kobiety, która uczestniczyła w wypadku Woźniaka-Staraka. To nie była jego żona
2. Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Teraz jedna z tajemnic, którą od dłuższego czasu planowała pozostawić w sekrecie rodzina królewska, została ujawniona. Trudno wytłumaczyć, dlaczego do tej pory nie było o tym wiadomo. Być może chodziło jedynie o prywatność, jednak przecież i tak po kilku latach wszystko wyszłoby na jaw. Brytyjczycy cieszą się, że ich ciekawość została w końcu zaspokojona.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. Złamał obie nogi i wezwał pogotowie, ale ratownicy nie potrafili go znaleźć. Umierał przez kilka dni
  4. Jej brat bliźniak urodził się 3 miesiące później. Powód jest zdumiewający, nawet lekarze nie mogli w to uwierzyć
  5. Oliwia Bieniuk pozuje niczym prawdziwa modelka. Te zdjęcia robią furorę, piękna jak jej mama 

Źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News