Rodzina królewska jest wściekła. Najbardziej intymne i bolesne chwile księżnej Diany będą upublicznione

Rodzina królewska jest wściekła. Najbardziej intymne i bolesne chwile księżnej Diany będą upublicznione Źródło: TIM ROOKE EAST NEWS

Rodzina królewska stara się aby jej wizerunek był nieskazitelny. Niestety wszyscy są tylko ludźmi i to w jakiej rodzinie się urodził nie chroni nas od podejmowania złych decyzji. Mimo wszystko brytyjscy błękitnokrwiści dbają o to, by w prasie nie pojawiało się zbyt dużo skandalicznych wiadomości związanych z rodem Cambridge od lat rządzącym Królestwem Wielkiej Brytanii. Już niedługo świat obiegną sensacyjne doniesienia o życiu księżnej Diany.

Rodzina królewska słysząc wiadomości na temat szczegółów z królewskich komnat, jakie już niedługo pobiegną cały świat nie może być zadowolona. Sprawa życia jakie książę Karol zgotował swojej żonie od lat budzi skrajne emocje. Sama księżna "ludzkich serc" stała się prawdziwym symbolem i wiele lat od jej tragicznej śmierci cały świat wciąż ekscytuje się jej życiem. Już niedługo dowiemy z czym zmagała się księżna. Okazuje się, że sprawiło to, iż synowie Diany znów znaleźli się na wojennej ścieżce. 

Harry zaczął współpracować z Netflixem, a to właśnie z powodu produkcji serwisu rodzina królewska jest oburzona

Rodzina królewska to dla Harrego i Meghan już przeszłość. Para zdecydowała się na opuszczenie elitarnego grona royalsów i spróbowanie swoich sił jako zwykłych ludzi. O ile dla Meghan za dużo się nie zmieniło, to dla Harrego przywykłego do życia na dworze królowej Elżbiety świat może wyglądać zupełnie inaczej. Wraz z pożegnaniem się z przywilejami jako członka rodu Cambridge, Harry i Meghan musieli zacząć zarabiać na swoje utrzymanie.

Młodzi rodzice zdecydowali się na otworzenie własnej firmy producenckiej i natychmiast podpisali kontrakt z Netflixem - gigantem telewizji VOD. Rodzina królewska jest oburzona, że Harry zdecydował się na współpracę z firmą, która już niedługo ujawni koszmar z jakim zmagała się księżna Diana. Sytuacja jest napięta, wiadomo czego możemy się spodziewać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzina królewska to nie tylko wystawne bale i księżna Diana boleśnie się o tym przekonała

Chociaż wydawać by się mogło, że księżna Diana poślubiając Karola spełniła marzenie każdej małej dziewczynki, to szybko okazało się, iż rodzina królewska od wewnątrz nie jest tak idealna jak mogłoby się wydawać. Doniesienia o kolejnych zdradach męża Diana znosiła ciężko, dlatego nie dziwi fakt, że zaczęła borykać z kolejnymi problemami zdrowotnymi. Hitowy serial Netflix "The Crown" wszedł w moment, gdzie czas na ukazanie najnowszej historii brytyjskiej korony. Księżna Diana będzie jednym z głównych wątków w nadchodzącym sezonie i to właśnie to, czego dowiedzieć mają się widzowie na temat zdrowia księżnej sprawiło, że rodzina królewska jest wściekła. Fakt, że Harry zdecydował się na współpracę z Netflixem dodał tylko oliwy do ognia.

Dzisiaj grzeje: 1. Już wiemy, co dalej ze ślubami i weselami. Zapadła decyzja potwierdzona przez Kościół

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Polacy powinni się już przygotować. Meteorolodzy nie mają wątpliwości, chodzi o najbliższą zimę

Widzowie zobaczą zmagania księżnej z bulimią

Zdrady, stres oraz oczekiwania względem księżnej sprawiły, że Diana zaczęła zmagać się z poważną chorobą - bulimią. W najnowszym sezonie "The Crown" widzowie zobaczą jak żona Karola objada się, a następnie wszystko zwraca. Sceny jakie pojawią się w serialu nie pasują do obrazu, jaki tworzy rodzina królewska, niemniej scenarzyści nie zamierzali rezygnować z przedstawienia prawdziwej historii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieludzkie, robił ze szczeniakiem okropne rzeczy. Zwierzę przed śmiercią uratowała przypadkiem rodzina, potrzebna pomoc
  2. Prawie 100 trzęsień ziemi na dobę w Yellowstone. Czy zbliża się globalna katastrofa?
  3. Zapytali ministra zdrowia o zamknięcie szkół. Podał konkretny termin
  4. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie
  5. Popularne leki wycofane z aptek w całej Polsce. Jeśli je masz, natychmiast je wyrzuć
  6. 70-latek zjadł cukierka wartego 40 groszy w Biedronce, ochrona od razu interweniowała. Staruszek został skazany na kosmiczną grzywnę

Źródło: JastrząbPost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News