Księżna Kate zemściła się na Williamie za jego wybryki z kobietami. Podziałało

Księżna Kate zemściła się na Williamie za jego wybryki z kobietami. Podziałało Źródło: youtube.com/ODN

Rodzina królewska, jak przystało na brytyjską monarchię, skrywa wiele tajemnic, sekretów i smaczków. Jednym z nich jest ten z życia księżnej Kate i księcia Williama. Mało kto wie, że kiedy przeżywali kryzys, ta postanowiła się zemścić.

Rodzina królewska i jej członkowie, skrywają wiele niewiadomych ze swojego życia. Przykładem była księżna Diana, książę Karol lub księżna Kate, która jak się okazuje, wykazała się sprytem w pewnym momencie swojego związku z Williamem. Flirty przyszłego męża wyprowadzały ją z równowagi, dlatego postanowiła zemścić się za wszystko.

Przez rozrywkowy tryb życia William prawie stracił Kate

Para poznała się w 2001 roku na studiach. Oboje byli wtedy w związkach, w których nie układało się od jakiegoś czasu. Postanowili postawić wszystko na jedną kartę i dać sobie szansę. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie zbyt pojemne serce księcia Williama i jego słabość do flirtowania z innymi dziewczynami. Związek przeszedł kryzys, kiedy wnuczek królowej Elżbiety poszedł do wojska. Nie widywał się często z Kate, a gdy już wracał to wolał spędzać czas na szalonych imprezach.

Imprezy polegały na piciu alkoholu w towarzystwie różnych pań. Kiedy gazety obiegły zdjęcia, na których William obejmuje jedną ze skąpo kobiet, Kate nie wytrzymała - rozstali się. Gdy tylko dali sobie szansę, panna Middleton nie tego się spodziewała po związku. Znowu postanowili o rozstaniu, a powód był dla nich bardzo ważny.

Rodzina królewska nigdy o tym nie mówiła. Dziennikarze połączyli fakty

Mimo długoletniej znajomości i zapewnianiu o miłości, William zwlekał z oświadczynami. Przyszła księżna Kate miała tego dość - dostała nawet przezwisko "Katy Waity" (Kasia Czekasia). W 2007 roku nastąpiło oficjalne rozstanie. Dla Williama nie zmieniło się nic - znów wrócił do hulaszczego trybu życia i miał się całkiem dobrze. Za to Kate postanowiła odpłacić się pięknym za nadobne. Nie miała zamiaru siedzieć grzecznie jak do tej pory: również zaczęła imprezować.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zależało jej na tym, aby każde publiczne wyjście było udokumentowane przez fotografów, którzy potem sprzedawali zdjęcia do gazet. Bywała w barach, klubach oraz pubach, imprezowała na całego, ale jednocześnie nie komentowała sytuacji z Williamem. Za to zachowywała się kompletnie inaczej niż on - bawiła się z pełną klasą. William śledził jej poczynania, a kiedy zobaczył jak się zachowuje, z jaką gracją i szacunkiem, uświadomił sobie, co stracił. Zrobił wszystko by wrócić do Kate, co udało mu się to w 2008 roku. Już więcej się nie pokłócili.

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Porażające informacje TVN! Eksplozja przerwała głuchą ciszę w polskim mieście, są ranni
  4. Polsat: 10-latka zaginęła 200 metrów od domu. Gdy policjanci znaleźli jej ciało, byli przerażeni
  5. Michał Szpak wyszedł na miasto w samych majtkach. Nie uwierzycie, jaki dodatek wybrał do swojej stylizacji (FOTO)
  6. Zatrzymali pędzącą ciężarówkę. Gdy otworzyli drzwi, poczuli odór śmierci

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu