Przeciek do mediów, który odbiera mowę. Na chrzcinach dziecka Meghan i Harry'ego doszło do ogromnej awantury, rodzina królewska w rozsypce

Przeciek do mediów, który odbiera mowę. Na chrzcinach dziecka Meghan i Harry'ego doszło do ogromnej awantury, rodzina królewska w rozsypce Źródło: Instagram/Sussex Royal

Rodzina królewska w Wielkiej Brytanii nieustannie znajduje się w centrum zainteresowania mediów. Tym razem pojawiły się pewne informacje odnośnie wydarzeń, które miały miejsce podczas chrzcin Archiego. Według brytyjskiej prasy doszło do wielkiej awantury.

Rodzina królewska w Wielkiej Brytanii to temat, o którym non stop się dyskutuje. Ostatnio media na Wyspach żyły uroczystymi chrzcinami syna Meghan i Harry'ego. Cały świat obiegło piękne zdjęcie z tego wydarzenia. Jednak wygląda na to, że to święto małego Archiego zostało zakłócone przez wielką awanturę. 

Rodzina królewska pokłócona

Rodzina królewska złożona jest z różnych osobowości. Każdy z jej członków inaczej radzi sobie ze swoimi obowiązkami reprezentowania kraju na arenie międzynarodowej i ma inne podejście do swojej prywatności. Między arystokratami często dochodzi do różnego rodzaju sprzeczek. 

Z przecieku do mediów wynika, że podczas chrzcin małego Archiego doszło to wielkiej kłótni. Awantura wywiązała się między ojcem dziecka a księciem Williamem. Poszło o różnice związane ze sposobem wychowywania potomstwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kłótnia pomiędzy braćmi 

Książę William miał mieć podobno za złe swojemu bratu to jak wyglądała cała ceremonia chrzcin najmłodszego członka brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak wiadomo była to impreza prywatna, na którą zaproszono zaledwie 25 najbliższych rodzinie osób. 

Starszy brat Harry'ego twierdzi, że rodzice Archiego zbyt chorobliwie chronią go przed zainteresowaniem mediów. Nazwał takie zachowanie przesadą i wyraził swój brak zrozumienia dla takiej decyzji. W końcu książę Archie jako członek rodziny królewskiej przez całe swoje życie będzie w centrum zainteresowania i powinien od najmłodszych lat przyzwyczajać się do świateł fleszy. 

Książę William jak pamiętamy ma zupełnie inne podejście do swoich dzieci. Cała trójka jego potomków jest niezwykle medialna, a ich fotografie pojawiają się nieustannie w prasie czy w internecie. William i Kate w przeciwieństwie do Harry'ego i Meghan, od samego przyjścia na świat prezentują swoje dzieci całemu społeczeństwu brytyjskiemu. 

Według części rodziny królewskiej zachowanie Harry'ego wynika z wpływu, jaki na księcia ma jego żona Meghan Markle. Nie jest tajemnicą, że królowa Elżbieta II nie przepada za Amerykanką i uważa, że owinęła sobie jej wnuka wokół palca. 

 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Co studiowała Krystyna Pawłowicz? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  3. Media martwią się o zdrowie Julii Wieniawy. Jej choroba daje złe znaki
  4. Magda Gessler żąda fortuny od restauracji, w której przeprowadzała "Kuchenne Rewolucje". Ogromne oszustwo
  5. Poszukiwali zaginionej 15-letniej córki pracownika Watykanu. Gdy otworzyli groby ścięło ich z nóg, Jan Paweł II w tle
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. Rodzina aktorki właśnie przekazała wiadomość o jej śmierci. "To koniec"

Źródło: Jastrzab Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News