Rodzina królewska już od tego nie ucieknie! Kobieta podała szczegółowy opis tego, jak była molestowana przez syna królowej Elżbiety

Rodzina królewska już od tego nie ucieknie! Kobieta podała szczegółowy opis tego, jak była molestowana przez syna królowej Elżbiety Źródło: YouTube - CBS This Morning

Rodzina królewska może mieć spory problem w związku z najnowszymi wiadomościami, które wyciekły do mediów. Okazuje się, że syn królowej Elżbiety został oskarżony o molestowanie. Pojawiły się szczegóły w sprawie.

Rodzina królewska ma ogromne kłopoty w związku z niedawną wypowiedzią kobiety, która postanowiła publicznie ogłosić, że była molestowana seksualnie przez syna królowej Elżbiety. Jej słowa doprowadziły do wielkiego skandalu, który z pewnością wpłynie bardzo negatywnie na wizerunek całego otoczenia monarchini Wielkiej Brytanii.

W sprawie wciąż pojawiają się nowe fakty, lecz po pewnym czasie od ujawnienia smutnego wydarzenia, kobieta postanowiła opowiedzieć ze szczegółami, jak wyglądało jej spotkanie z synem królowej Elżbiety. Wielu internautów twierdzi, że mężczyzna powinien wstydzić się swojego zachowania i jak najszybciej za nie przeprosić, jednak do tej pory nic takiego się nie wydarzyło.

Rodzina królewska ma poważne problemy wizerunkowe

Niedawno dowiedzieliśmy się o śmierci Jeffreya Epsteina, amerykańskiego miliardera, który popełnił samobójstwo w swojej celi w więzieniu na Manhattanie. Mężczyzna odbywał wyrok pozbawienia wolności, który uzyskał za molestowanie seksualne nastolatek. To właśnie w jego willi pojawić się miał książę Andrzej, wobec którego pojawiły się oskarżenia.

Rodzina królewska z pewnością może liczyć na wielkie znajomości na całym świecie. Jedną z nich była relacja z Epsteinem, który miał być bliskim znajomym księcia. Gdy ten zaprosił go do swojej willi, syn królowej Elżbiety miał wybrać sobie nastoletnią dziewczynę, a następnie dotykać jej ciała. Po latach kobieta opowiedziała o wszystkim ze szczegółami.

Rodzina królewska mierzy się ze skandalem na tle seksualnym

- Pamiętam, że ktoś zasugerował, by zrobić zdjęcie, po czym powiedziano nam, byśmy usiedli na kanapie. Gdy Andrzej i Virginia siedzieli, podano maskotkę, którą położono na jej kolanach. Wtedy ja usiadłam na kolanach Andrzeja, sądzę, że z własnej woli. Po tym położyli łapki maskotki na piersiach Virginii, a Andrzej położył dłonie na moich - mówi Joanna Sjoberg, która wspomina spotkanie jako wielką traumę.

Dzisiaj grzeje: 1.O koszmarnej tragedii na północy Polski z samego rana poinformował Polsat. 4 młode osoby nie żyją
2. Biedronka nie płaci podatków w Polsce? Resort ujawnił zaskakujące dane

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Taka wypowiedź z pewnością może wpłynąć negatywnie na stosunek społeczeństwa do rodziny królewskiej, która teraz będzie musiała liczyć się z głosami oburzenia ze strony mieszkańców Wielkiej Brytanii. Rodzina królewska wciąż nie zdecydowała się na zabranie głosu w sprawie i skomentowanie najnowszych doniesień. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO]
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś przerażającego. Musiała interweniować policja
  3. Możesz dostać podwójne, a nawet potrójne 500 plus! Dodatkowe pieniądze dla setek tysięcy dzieci, wiadomo już dla kogo
  4. Zbieramy szczęki z podłogi. Trudno w to uwierzyć, ale Roksana Węgiel dopiero teraz pokazała się bez makijażu (FOTO)
  5. Część Polek dostanie wyższe emerytury. Muszą spełnić tylko jeden warunek

Źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News