Kryzys w rodzinie królewskiej. Brat wygarnął Harry'emu całą prawdę

Kryzys w rodzinie królewskiej. Brat wygarnął Harry'emu całą prawdę Źródło: YouTube - 5 News

Rodzina królewska znów musi mierzyć się z poważnym problemem. Dowiedzieliśmy się, że pomiędzy jej członkami doszło do kolejnej kłótni. Książę Harry miały usłyszeć przykre słowa od własnego brata.

Rodzina królewska od dłuższego czasu musi radzić sobie z wieloma problemami natury obyczajowej. Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się o rzekomym konflikcie pomiędzy księżnymi Meghan i Kate, potem głośno mówiło się o problemach między księciem Williamem a jego żoną, a teraz pojawiły się najnowsze, szokujące wieści dotyczące kłótni księcia Harry'ego z jego bratem.

Ostatnio poznaliśmy najnowsze informacje dotyczące sporu pomiędzy synami księżnej Diany. Dwaj znani członkowie rodziny królewskiej mieli pokłócić się podczas jednego z oficjalnych przyjęć, w związku z czym ich relacje uległy znacznemu pogorszeniu. Anonimowi informatorzy twierdzą nawet, że mężczyźni obecnie nie chcą ze sobą rozmawiać, na horyzoncie jest więc naprawdę wielka wojna. 

Rodzina królewska zmaga się z poważnymi problemami

Do kłótni miało dojść na jednej z najważniejszych uroczystości dotyczących rodziny królewskiej w ostatnim czasie, którą niewątpliwie były chrzciny księcia Archiego. Kontrowersje wzbudził sposób, w jaki przedstawiciele rodziny chcieli przeprowadzić uroczystość. Wiele osób twierdziło, że tak wielka dbałość o prywatność była zupełnie niepotrzebna i przede wszystkim nie pasująca do zwyczajów przedstawicieli brytyjskiej monarchii.

Do tej pory nikt nie odważył się na to, by publicznie skrytykować zachowanie Meghan Markle i księcia Harry'ego. Ostatecznie zdecydował się na to człowiek, który może mówić, że ma pełne prawo do oceniania tego, co robi jego młodszy brat wraz z partnerką. 

Rodzina królewska ma sporo problemów

Książę William tuż po zakończeniu chrzcin miał wygarnąć swojemu bratu całą prawdę - podobno zdaniem księcia, Harry przesadza z dbaniem o prywatność księcia Archiego. Jak się dowiedzieliśmy, przy samej ceremonii obecnych było jedynie 25 osób, a dziennikarze nie mieli tam wstępu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ze słowami Williama zgadza się ponoć królowa Elżbieta, która stara się stosować do etykiety, jednak nawet ona wie, że obecnie nie powinno się dbać o prywatność do tego stopnia i zamykać przed światem. Wygląda na to, że w najbliższym czasie rodzina królewska nie zazna spokoju. Konflikty wciąż trwają, a na jaw wychodzą wciąż informacje o kolejnych kłótniach. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  2. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi 
  3. Mieli 15 wolnych łóżek, odesłali go do innego szpitala. Wstrząsające doniesienia, nie żyje Marcin
  4. 5-letnie dziecko budzi się po operacji samotne i przerażone. Jego prośba rozrywa serce
  5. Tragiczna śmierć 22-latka. Wszystko przez napój, który codziennie piją miliony
  6. Kobieta otworzyła listonoszowi drzwi, a potworny odór ściął go z nóg. Gdy przyjechali policjanci, aż pobledli
      

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News