Ekspert od mowy ciała przeanalizował najnowsze zdjęcia Kate i Williama. Nie ma dobrych wieści o ich małżeństwie, to już koniec?

Ekspert od mowy ciała przeanalizował najnowsze zdjęcia Kate i Williama. Nie ma dobrych wieści o ich małżeństwie, to już koniec? Źródło: Flickr/Prayitno

Rodzina królewska właśnie ochrzciła Archiego Harrisona. Na uroczystości obecni byli także księżna Kate z Williamem. Zdjęcie przeanalizowała ekspertka od mowy ciała i niestety nie ma dobrych wieści.

Rodzina królewska ma sporo powodów do zmartwień. Media roztrząsają domniemany kryzys Kate i Williama, a na dodatek wciąż mówi się o tym, że obie pary książęce się bardzo nie lubią. Na chrzcie Archiego zgromadzili się Windsorowie - rodzinne zdjęcie przebadała ekspert od mowy ciała.

Rodzina królewska ochrzciła Archiego, Kate z Williamem byli obecni na uroczystości

Chrzciny Archiego odbyły się w prywatnej kaplicy rodziny królewskiej w zamku Windsor. Mszę prowadził biskup Canterbury, Justin Welby. Uroczystość była kameralna, było na niej zaledwie 25 osób. Oprócz rodziców Archiego, obecni byli książę Karol z księżną Camillą, Doris Raglant, matka Meghan, siostry księżnej Diany, Sarah McCorquodale i Jane Fellowes i przede wszystkim William z Kate.

Ekspert od mowy ciała, Judi James z "Daily Mail", analizując zdjęcie, dostrzegła na zdjęciu kilka zwracających uwagę szczegółów. Po tej analizie można mieć pewne obawy. 

Kate i William pod lupą ekspertki

- Kate z częściowym uśmiechem na twarzy wyglądała na dziwnie zdezorientowaną. Biorąc pod uwagę wszystkie pogłoski o konflikcie między książęcymi parami, wyglądała, jakby była gotowa do ucieczki. Z drugiej strony jej mina mogła wskazywać też na chęć obniżenia swojego statusu, by zejść na drugi plan podczas tego wyjątkowego dnia - powiedziała ekspertka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Wszyscy na zdjęciu wyglądali na zrelaksowanych i szczęśliwych, z wyjątkiem dość formalnego Williama i jego samoobronnej pozie barierowej - skomentowała wygląd Williama.

Skąd więc takie wycofane postawy książęcej pary? Możliwe, że nie byli szczerzy w okazywaniu radości w trakcie uroczystości. Być może między nimi nie jest najlepiej, oboje wyglądali, jakby zmuszali się do uśmiechu.

Źródło: Instagram/theroyalfamily

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Tak szybko Polki jeszcze nie chudły. Dieta chlebowa przynosi piorunujące efekty i jest pyszna
  4. Nagle w łożu małżeństwa z 50-letnim stażem zaczęły dziać się niestworzone rzeczy. Nigdy czegoś śmieszniejszego nie czytałeś
  5. Jak Szelągowskiej udało się przejść tak spektakularną metamorfozę? Nie do poznania, jak dwie różne kobiety
  6. Córka Kaczyńskiej przekazała wiadomość o nagłej, tragicznej śmierci. Wpis nastolatki rozrywa serce, współczujemy

Źródło: Kozaczek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News