Samobójstwo w rodzinie królewskiej. Wzruszające słowa na pogrzebie, zachowanie córki doprowadziło wszystkich do płaczu

Samobójstwo w rodzinie królewskiej. Wzruszające słowa na pogrzebie, zachowanie córki doprowadziło wszystkich do płaczu Źródło: youtube.com/NRK

Rodzina królewska przeszła przez prawdziwy dramat, gdy jeden z jej członków popełnił samobójstwo. Na ceremonii pogrzebowej jego córka zdecydowała się na piękny gest, goście płakali ze wzruszenia.

Rodzina królewska była załamana, gdy jeden z jej członków zdecydował sobie odebrać życie. Pochowano go ze wszystkimi honorami, na pogrzebie obecne była jego najbliższa rodzina, w tym jego pociechy. Gest jednej z córek poruszył serca gości.

Członek rodziny królewskiej popełnił samobójstwo. Wzruszający gest córki na pogrzebie ojca

25 grudnia świat obiegły wiadomości o śmierci Ari Behna, byłego męża córki króla Norwegii - księżniczki Marii Ludwiki. Behn był artystą, uznanym malarzem, który specjalizował się w neoekspresjonizmie. W wieku 47 lat popełnił samobójstwo, a ceremonia pogrzebowa odbyła się 3 stycznia.

Ari Behn do rodziny królewskiej dołączył w 2002 roku, gdy ożenił się z Martą Ludwiką. Do rozwodu doszło w 2016 roku, para przez ten czas doczekała się aż trzech córek, mające obecnie 11, 14 i 16 lat. Najstarsza na oczach wszystkich żałobników podeszła do trumny ojca i włożyła do niej rysunek, który miał być dla niego prezentem na boże narodzenie. Zgromadzeni widząc złamaną 16-latkę, nie mogli powstrzymać się od łez.

Rodzina królewska wspomina zmarłego członka

Śmierć byłego męża była wielkim ciosem dla rodziny królewskiej, mimo że para się rozwiodła, spędził na dworze mnóstwo czasu i był ojcem trzech pociech księżniczki. Król Norwegii Harald V po otrzymaniu informacji o śmierci pierwszego zięcia zdecydował się na publiczne wystąpienie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Z wielkim smutkiem odebraliśmy wiadomość o śmierci Ariego Behna. Ari był ważną osobą w naszej rodzinie przez wiele lat i mamy ciepłe, miłe wspomnienia o nim - mówił król w swojej przemowie.

Pożegnała to także jego była żona, obecna na pogrzebie Maria Ludwika. Zamieściła ogromny wpis na Instagramie, w którym wspomniała męża. Ponadto wygłaszała przemowę na jego pogrzebie.

Dzisiaj grzeje: 1. Pałac Buckingham w rozpaczy. Meghan i Harry odchodzą z Rodziny Królewskiej. Wydali oświadczenie
2. Dramatyczne doniesienia o Teresie Lipowskiej. Fani są zrozpaczeni, aktorka na resztę życia podjęła smutną decyzję

- Przez długi czas widzieliśmy, jak stopniowo znikasz, ale wierzyliśmy, że będzie lepiej. Twoja rodzina walczyła o ciebie. Twoi bliscy byli przy tobie w dzień i w nocy - mówiła, ostatni raz żegnając się z Uri Behnem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)
  3. Bardzo smutne informacje. Nie żyje mistrz Polski i Europy
  4. Cała Polska do końca wierzyła, że finał będzie inny. Nie żyje 13-letni Oliwier
  5. Zenek Martyniuk pojedzie na Eurowizję? Radek Liszewski dosadnie komentuje i wbija szpilę fanom disco polo

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News