Burza na Wyspach! Książę Harry i Meghan Markle muszą się tłumaczyć

Burza na Wyspach! Książę Harry i Meghan Markle muszą się tłumaczyć Źródło: youtube.com/The Royal Family Channel

Rodzina królewska musi się zmierzyć z kolejną aferą, jaka rozpętała się przez Harry'ego i Meghan. Poddani są rozczarowani zachowaniem pary i żądają wyjaśnień. Małżeństwo musi wytłumaczyć swoje postępowanie.

Rodzina królewska już wiele razy była świadkiem tego, jak zachowanie książęcej pary Sussex wywoływało oburzenie wśród Brytyjczyków. Tak było także wtedy, gdy Meghan zwlekała z pokazaniem nowo narodzonego dziecka albo nie chciała pokazać publicznie przebiegu chrztu. Tym razem sprawy jednak zaszły zdecydowanie za daleko. Anglicy są wyjątkowo oburzeni.

Rodzina królewska ma problem, poddani są wściekli

Brytyjczycy są bardzo niezadowoleni z postępowania małżeństwa, które - choć głośno mówi o ekologii i dbaniu o środowisko - samo zdaje się nie przestrzegać własnych zasad. Wielokrotnie zwracali też uwagę na to, jak transport niszczy świeże powietrze. Tymczasem przez 11 dni zostali przyłapani na czterokrotnym korzystaniu z prywatnych samolotów. Harry, Meghan i Archie mieli zostać niezauważeni, jednak ten plan się nie powiódł.

Poddani tym razem łatwo nie odpuszczą. Nawet gdy rudowłosy syn księżnej Diany próbował się tłumaczyć względami bezpieczeństwa rodziny, Anglicy nie byli przekonani, że to wystarczający powód. Tym razem rodzina królewska musi się zmierzyć z prawdziwym skandalem, który szybko nie ucichnie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Powinni brać przykład z Williama i Kate?

Afera wydaje się jeszcze bardziej poważna, bowiem nie tak dawno temu miała miejsce zupełnie inna sytuacja. Wówczas książę William i Kate Middleton również podróżowali samolotem, ale skorzystali z tanich, popularnych linii lotniczych. Taka postawa spotkała się z uznaniem poddanych, którym bardzo się podobało zachowanie małżeństwa. Uznali, że korzystanie z tego, co przeciętny człowiek mimo przynależności do rodziny królewskiej bardzo dobrze o nich świadczy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nawałnica uderzyła w dom gwiazdora disco polo. Straty są bardzo poważne

2. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek

Książę Harry i Meghan Markle z kolei mogą bardzo ucierpieć z powodu swoich "tajnych" lotów prywatnymi maszynami. Bardzo możliwe, że po wszystkich aferach związanych z parą Sussex ta będzie się ciągnęła wyjątkowo długo. Na pewno wywoła to szramę na nieskazitelnym wizerunku pary, a tłumaczenia zupełnie w tym nie pomogą. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Wiadomo ile Krzysztof Jackowski wziął za poszukiwanie Piotra Staraka. Można się mocno zdziwić
  4. Zachowanie kota wiele mówi o właścicielu. Naukowcy uważają, że przejmują pewne cechy charakteru od człowieka
  5. Nie żyje gwiazda "Idola". Zginęła w tragicznych okolicznościach

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł