Księżna Kate wydała oficjalny komunikat o chorobie. Smutne, bolesne słowa

Księżna Kate wydała oficjalny komunikat o chorobie. Smutne, bolesne słowa Źródło: Instagram/kensingtonroyal

Rodzina królewska w swoich social media udostępniła przejmujący film. Kate Middleton opowiedziała na nagraniu o poważnej chorobie i jej przebiegu. Wydała ważny apel.

Rodzina królewska opublikowała ważne nagranie. Kate Middleton otwarcie mówiła o chorobie, nie wszyscy o tym do tej pory wiedzieli. Żona księcia Williama powiedziała bardzo ważne słowa.

Rodzina królewska pokazała komunikat Kate Middleton

Kate Middleton miała jakiś czas temu poważne problemy w rodzinie. Jej młody brat, znany, brytyjski biznesmen James Middleton zmagał się z poważną choroba - depresją. Z tego też powodu żona księcia Williama jest bardzo wyczulona osoby cierpiące na depresje i chętnie angażuje się w akcje uświadamiające społeczeństwo na temat choroby.

Dlatego też z okazji Tygodnia Zdrowia Psychicznego Dzieci, na Instagramie rodziny królewskiej pojawiło się nagranie z Kate Middleton, która apelowała o zapewnienie opieki osobom z depresją. Dlatego też podkreśliła, jak ważne jest, aby udzielać dzieciom wsparcia, które również mogą cierpieć z powodu choroby psychicznej.

- Dla wielu dzisiejszych dzieci świat może czuć się przerażającym i zniechęcającym miejscem. Choć nie zawsze możemy czuć się odważni w środku, nawet najmniejszy akt, taki jak dzielenie się troskami czy proszenie o pomoc, może być niezwykle odważny. Pomaganie dzieciom w szukaniu wsparcia może mieć transformacyjny wpływ na ich życie - mówiła w komunikacie.

Kate Middleton pomagała bratu w zmaganiach z chorobą

- Naszą długoterminową ambicją jest doprowadzenie do pozytywnych, trwałych zmian dla przyszłych pokoleń. W tym tygodniu szkoły w całej Wielkiej Brytanii pomagają uczniom zrozumieć, co to znaczy być odważnym. Życie często rzuca wyzwania na naszą drogę i ważne jest, aby dzieci w każdym wieku wiedziały, że nie jest słabością mówienie lub zwracanie się o pomoc - podkreślała księżna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kate Middleton doskonale wie, co mówi, bo gdy jej brat zmagał się z depresją, cały czas go wspierała. Uczestniczyła nawet razem z nim, podczas gdy James miał wizyty u psychiatry. Brytyjski biznesmen powiedział, że pomoc siostry, oraz pozostałych członków rodziny bardzo mu pomogła.

Dzisiaj grzeje: 1. Anita Werner z partnerem na Telekamerach. Gwiazda w końcu pokazała młodszego ukochanego
2. Przyjaciółka Pawła Królikowskiego wyznała nieznane fakty o jego stanie. Nikt nie wiedział, przez co naprawdę przechodził

- To było bardzo ważne, ponieważ pomogło im to zrozumieć mnie i to, jak działa mój umysł. [...] Jedyną rzeczą, którą mogli zrobić [rodzina Middletonów - dop. red.], było przyjście na niektóre sesje terapeutyczne, aby zacząć rozumieć - opowiadał James Middleton.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 6-letni Antoś przegrał walkę z chorobą. Wszystko zaczęło się od przeziębienia
  2. Ile zarabia Krzysztof Piątek? Pensja piłkarza zwala z nóg
  3. Telewidzowie zrozpaczeni. Gwiazda TVP nagle ogłosiła odejście, już nie zobaczymy jej na ekranach
  4. Księżna Kate wydała oficjalny komunikat o chorobie. Smutne, bolesne słowa
  5. Dramat Kubackiego i Stocha. W mediach pojawiły się niepokojące doniesienia

Źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News