Rodzina królewska książę Karol wysłał polce fotrunę
.
Mateusz Wysokiński - 24 Grudnia 2018

Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę

Rodzina Królewska pomogła Polce, a dokładniej rzecz biorąc książę Karol, któremu skradła serce. Pomimo Brexitu i negatywnego nastawienia brytyjskiego społeczeństwa do emigrantów ekonomicznych, następca brytyjskiego tronu postanowił pomóc mieszkance naszego kraju, której dobytek doszczętnie spłonął.

Rodzina Królewska z Wielkiej Brytanii znów w natarciu! Książę Karol jest postacią bardzo niejednoznaczną. Opinia publiczna w Zjednoczonym Królestwie ma bardzo mieszane uczucia co do następcy brytyjskiego tronu. Niemniej okazało się, że postać tak niejednoznaczna i z wysoką pozycją społeczną gotowa jest na wielkie gesty. A wszystko miało miejsce w Polsce.

Marta Kaczyńska oszukała mężaPrzez 4 lata myślał, że wychowuje swoje dziecko. Wiemy, co dzieje się teraz z pierwszym mężem Marty KaczyńskiejCzytaj dalej

Rodzina Królewska była zachwycona Polką!

Cała historia ma swój początek w 2010 roku. Wtedy to, następca brytyjskiego tronu wizytował w Polsce. Książę był zachwycony naszym krajem, a przede wszystkim gościnnością, jaką doświadczył. Szczególnie dobrze bawił się w restauracji Tatarka Jurta, która mieści się w podlaskich Kruszynianach.

Jak sam mówił, jadł tam najlepszy posiłek od dawna. Po wizycie księcia, gospodarstwo agroturystyczne i restauracja zaczęły zarabiać krocie. Na terenie obiektu często wizytowali goście z całego świata, żeby móc spróbować jedzenia, które zachwyciło królewskie podniebienie. Dobra passa dla miejsca skończyła się jednak w maju roku bieżącego, kiedy to restauracja spłonęła w tajemniczych okolicznościach.

- Ból niesamowity, bo Tatarska Jurta to moje marzenie [...] Jak płonęła Tatarska Jurta, to we mnie coś umierało. Ale jesteśmy rodziną. Rodzina wspiera. Moje dzieci powiedziały: nie może być tak, Tatarska Jurta powstanie. Mój mąż powiedział: wybuduję ci drugą Tatarską Jurtę, jeszcze lepszą i jeszcze ładniejszą, jeszcze większą. Ja mu wierzę - mówiła w rozmowie z reporterką TVN24 Dżenneta Bogdanowicz, właścicielka obiektu.

Lokalna społeczność postanowiła pomóc rodzinie Bogdanowiczów i pomóc w zbiórce pieniędzy na odbudowę hotelu i restauracji. Jak się okazało, obiekt będzie miał także innego, znakomitego darczyńcę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

disco-poloStraszne choroby zniszczyły ich życie. Druzgocące dramaty gwiazd disco-poloCzytaj dalej

Wielka pomoc za wielką przyjaźń

Odbudowa spalonego gospodarstwa może potrwać o wiele krócej, niż zakładano. Książę Karol, słysząc o problemach Dżennetty Bogdanowicz postanowił pomóc jej bardzo dużą ilością pieniędzy. Syn królowej Elżbiety II słysząc, że jego ulubiona, polska restauracja przestała istnieć postanowił dołożyć swoją cegiełkę do odnowienia obiektu.

Oprócz pokaźnej kwoty mężczyzna napisał także list, w którym współczuł utraty dobytku oraz pocieszał restauratorkę, dziękując jej za przyjazne przyjęcie jakiego doświadczył 8 lat temu w gospodarstwie agroturystycznym. Sama kobieta wydawała się bardzo zaskoczoną takim aktem przyjaźni od następcy Brytyjskiego tronu. Wzruszona gestem powiedziała:

- To niesamowite, że rodzina królewska może robić tak miłe rzeczy dla restauracji, która mieści się na wsi w Polsce- powiedziała.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  2. Co za nikczemność! Po 30 latach mąż zostawił Marylę Rodowicz najgorszy i najbardziej OBRZYDLIWY sposób!
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Gdzie mieszkała Edyta Górniak zanim zdobyła sławę? Bardzo biedne warunki, aż ciężko uwierzyć, że tu dorastała gwiazda
  5. Dominika Gwit wpadła w furię. "Jestem piękną kobietą"; "Mam to w d*pie!"
  6. Media obiegły porażające informacje o zdrowiu aktora "Paździocha z Kiepskich". Te zdjęcia mówią wszystko

.Zdjęcia Anny Przybylskiej z ostatnich dni życia trafiły do sieci. Przedostatnie jest wyjątkowo wzruszająceCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News