Książę Karol w końcu przerwał milczenie. Przekazał ważną wiadomość o chorobie, każdy musi ją usłyszeć

Książę Karol w końcu przerwał milczenie. Przekazał ważną wiadomość o chorobie, każdy musi ją usłyszeć Źródło: YouTube Guardian News

Pandemia, którą wywołał koronawirus sprawiła, że rodzina królewska przeżywa teraz wyjątkowo ciężkie chwile. Książę Karol zabrał głos w sprawie choroby. Każdy powinien zapoznać się z jego przesłaniem.

Rodzina królewska na własnej skórze przekonała się z czym wiąże się infekcja koronawirusem. Książę Karol, u którego została zdiagnozowana choroba, wypowiedział się na jej temat. Wiadomość, jaką przekazał, jest niezwykle istotna.

Koronawirus i rodzina królewska

Nie da się ukryć, że pandemia dotyczy coraz większej liczny osób. Okazuje się, że również rodzina królewska jest narażona na infekcję. 25 marca Clarence House poinformowało, że książę Karol został zarażony. Test na obecność koronawirusa dał pozytywny efekt. Następna brytyjskiego tronu przez tydzień przebywał w izolacji w swojej szkockiej rezydencji. W innym skrzydle posiadłości przebywała jego żona, u której nie został wykryty koronawirus.

Po tygodniowej kwarantannie książę Karol nagrał oświadczenie, które zostało umieszczone w sieci. Słowa przez niego wypowiedziane powinien usłyszeć każdy. Rodzina królewska w obliczu zagrożenia epidemiologicznego zabrała głos w tej sprawie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Książę Karol przerwał milczenie

Mimo tego, że następca tronu zakończył już swoją izolację i czuje się znacznie lepiej, to nadal unika kontaktu z innymi osobami. Bez wątpienia cała rodzina królewska była niezwykle przejęta tym, że koronawirus zaatakował księcia Karola. Na szczęście choroba w jego przypadku przybrała łagodną formę i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Książę wydał ostatnio oświadczenie, z którym każdy powinien się zapoznać. 

- Zostaliśmy postawieni przed niezwykle wymagającą sytuacją, o której wiemy tylko, że może zagrażać utrzymaniu, biznesom i dobrobytowi milionów naszych obywateli. Nikt z nas nie może stwierdzić, kiedy to się skończy, ale koniec nadejdzie. Zanim to nastąpi, spróbujmy żyć nadzieją i wiarą w siebie nawzajem, czekając na nadejście lepszych czasów - powiedział książę Karol.

Dzisiaj grzeje: 1. Epidemia w Polsce postępuje w ekspresowym tempie. Najnowsze dane pokazują smutną prawdę
2. Ministerstwo Zdrowia podjęło pilną decyzję. Będą ograniczenia w sprzedaży leków

Te słowa z pewnością mogą wydać się pokrzepiające. Członek rodziny królewskiej nie mógł też ukryć wdzięczności dla wszystkich pracowników ochrony zdrowia oraz wszystkich, którzy starają się przeciwdziałać rozwojowi pandemii. Nie da się ukryć, że koronawirus doskwiera całemu światu. W związku z tym przesłanie księcia Karola z pewnością jest wartościowe.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Główny Inspektorat Sanitarny radzi. Jak bezpiecznie kupować i spożywać pieczywo w czasie epidemii?
  2. Marcin Najman odgraża się znanemu dziennikarzowi sportowemu. Chce go bić
  3. Fenomenalna, prosta sałatka z 3 puszek. Wystarczy wymieszać składniki, efekt rozpieszcza podniebienie
  4. Ministerstwo Zdrowia w końcu wyjawiło, ilu Polaków wyzdrowiało z koronawirusa. Liczba zdumiewa
  5. 5-latek chory na koronawirusa zadał mamie porażające pytanie. Zalała się łzami, teraz błaga tylko o jedno
  6. Nie mieści się w głowie. Lidl nagle przed świętami po kontrowersyjnej decyzji Biedronki też zmieni godziny otwarcia

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News