Niestety, operacja zakończyła się niepowodzeniem. Rodzina przekazała wiadomość o śmierci Tomasza Sadowskiego

Niestety, operacja zakończyła się niepowodzeniem. Rodzina przekazała wiadomość o śmierci Tomasza Sadowskiego Źródło: pikio.pl

Rodzina Tomasza Sadowskiego przekazała smutne wiadomości o jego nagłej śmierci. Wielu nie może uwierzyć, że już nie ma go wśród nas. Przez lata działał na rzecz innych, o czym nie sposób nie wspomnieć w tak tragicznej chwili.

Pogrążona w żałobie rodzina nie podejrzewała, że tak szybko przyjdzie im się z nim pożegnać. Z uwagi na ostatnie wydarzenia z życia Sadowskiego wszyscy wierzyli, że teraz będzie już lepiej, a tymczasem najgorsze spadło na nich jak grom z jasnego nieba. Trudno będzie się pogodzić z taką stratą. 

Operacja zakończyła się niepowodzeniem. Rozżalona rodzina poinformowała o śmierci Tomasza Sadowskiego 

Polskie media coraz szerzej rozpisują się o nagłej śmierci Tomasza Sadowskiego, do której doszło w minioną niedzielę. Jak przekazano, zaledwie 10 dni temu mężczyzna przeszedł operację, która choć zakończyła się sukcesem, szybko doprowadziła do tragicznego finału. Pogrążeni w żałobie bliscy podali, że Sadowski zmarł w swoim domu w wieku 76 lat.

- Bardzo smutna wiadomość... Twórca i propagator polskiej ekonomii społecznej. Niesamowity człowiek, zarażający energią i chęcią czynienia dobra. Zdecydowanie za szybko od nas odszedł - napisał na swoim Facebooku Tomasz Lewandowski. 

W świetle tak okropnych wydarzeń nie tylko rodzina wspomina jego liczne zasługi i to, jak ofiarował się niesieniu pomocy innym. Warto zatem wspomnieć, że Sadowski był poznańskim społecznikiem, ale przede wszystkim współzałożycielem fundacji Barka zajmującej się osobami wykluczonymi i bezdomnymi. Działalność została założona w roku 1989, a prowadził ją wraz z ukochaną żoną Barbarą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Jak przyszedł rok 1989 i zaczęła się wolność, a wraz z nią gospodarka rynkowa wiedziałem, że w tej rzeczywistości wiele osób może się zagubić, nie sprostać nowym wymaganiom. Pomyślałem, że trzeba będzie im pomóc, by nie zostali wykluczeni ze społeczeństwa przez brak pracy czy brak mieszkania - mówił dla "Głosu Wielkopolski" w 2014 roku na 25-lecie stowarzyszenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Bliźniacy znani z uwielbianego programu znalezieni martwi. Wspólnie popełnili samobójstwo

2. Uwielbiany wokalista disco polo przewieziony do szpitala, z samochodu został tylko wrak. Porażające zdjęcia z tragedii

Przyjaciele wspominają bliskiego im Tomasza, a każda wypowiedzi składają się z samych ciepłych, ale i pełnych żalu słów, których zwieńczeniem są kondolencje składane rodzinie przez poruszonych internautów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Od 1 stycznia nowe, surowe przepisy dla kierowców. Już tworzą się kolejki tych, którzy chcą uniknąć kary
  3. Lekarze rozkładają ręce. Choroba Dody wymknęła się spod kontroli
  4. Pies w niesamowity sposób zatrzymał groźnego przestępcę. Nagranie ścina z nóg, obejrzało je ponad 5 milionów osób
  5. Żałobnikom z przerażenia stanęły serca. Podczas pogrzebu z trumny wydobyły się słowa, które zapamiętają na zawsze

Źródło: glos wielkopolski 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News