Niewyobrażalna tragedia. Nagła śmierć zabrała go przedwcześnie, rodzina jest zrozpaczona

Niewyobrażalna tragedia. Nagła śmierć zabrała go przedwcześnie, rodzina jest zrozpaczona Źródło: Pikio.pl

Rodzina jest zrozpaczona, to ogromna tragedia. Nikt nie spodziewał się śmierci nastolatka, fani są w szoku. Informacje o nagłym zgonie przekazano za pomocą internetu.

Rodzina nastolatka nie może uwierzyć w ogromną tragedię, która ich spotkała. Nikt nie spodziewał się tak nagłej śmierci, wielbiciele chłopaka są zrozpaczeni. To ogromny cios nie tylko dla bliskich, ale również fanów. Informacje o zgonie potwierdzono za pomocą mediów społecznościowych.

Rodzina nastolatka jest zdruzgotana

Nie żyje 14-letni zawodnik hiszpańskiego klubu piłkarskiego Atletico Madryt, informacje o jego nagłej śmierci obiegły światowe media. Christian Minchola był niezwykle utalentowanym młodym piłkarzem, uznawany był za jedną z nadziei hiszpańskiej piłki nożnej. Wiadomości o jego nagłym zgonie potwierdził klub.

- Atletico Madryt opłakuje odejście naszego zawodnika z drużyny U14, Christiana Mincholi. Łączymy się w bólu z jego rodziną i przyjaciółmi. Niech spoczywa w pokoju - przekazał w sobotę klub ze stolicy Hiszpanii.

Rodzina młodego piłkarza nie poinformowała o przyczynach zgonu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nastolatek dołączył do drużyny Atletico Madryt w sezonie 2013/2014, grając w zespole młodzieżowym strzelił ponad 50 goli. W tym roku reprezentował ekipę do lat 14, był uznawany za ogromny talent, a kibice przyglądali mu się z nadzieją. Fani klubu są zrozpaczeni doniesieniami o zgonie 14-latka, w mediach społecznościowych pojawiły się wspomnienia o chłopcu.

- Ogromny ból z powodu śmierci Christiana Mincholi. Życie jest bardzo niesprawiedliwe. Jestem dumny, że nosiłeś tę koszulkę. Kondolencje dla kolegów, rodziny i przyjaciół. Spoczywaj w pokoju - napisał na Twitterze Koke, zawodnik Atletico Madryt.

Dzisiaj grzeje: 1. Kolejna śmierć z powodu koronawirusa w Polsce. Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne informacje
2. Nie żyje prawdziwa legenda. Zmarł uwielbiany dziennikarz, informacje przekazała żona

Na razie nie są znane szczegóły śmierci młodego piłkarza. Jak przekazał "The Sun" nie podano przyczyn nagłego zgonu nastolatka. Nie wiadomo również, w jaki sposób chłopiec zostanie pożegnany.

- Poczucie bezradności w takich chwilach jest okropne. W ostatnich dniach zmarli bardzo bliscy mi ludzie, niektórzy z powodu koronawirusa, a także z innych przyczyn. Poczucie niemożności pożegnania się z nimi tak, jak na to zasługują, łamią serce [...] Christian miał zaledwie 14 lat. [...] Od dziś flaga będzie opuszczona do połowy masztu na cześć jego i tych, którzy zmarli w ostatnim czasie - powiedział Miguel Angel Gil, dyrektor wykonawczy klubu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Adam Małysz przekazał informacje o stanie zdrowia skoczków. "Sytuacja jest poważna"
  3. Genialny trik na masło prosto z lodówki. W kilka sekund będzie gotowe do smarowania
  4. Nie żyje uwielbiany polski dziennikarz. Wdowa zaapelowała do wszystkich Polaków
  5. Na ogórkach kiszonych ze sklepu widać biały nalot? Dla własnego dobra lepiej wiedzieć, co oznacza
  6. Skandal, wyrzucili sterty jedzenia kupionego na zapas. Nie wiedzieli jak odświeżyć pieczywo

źródło: Sportowe Fakty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News