Cała rodzina cierpi, pilnie trafili do szpitala. Mieszkańcy zachodzą w głowę, jak mogło dojść do takiej tragedii

Cała rodzina cierpi, pilnie trafili do szpitala. Mieszkańcy zachodzą w głowę, jak mogło dojść do takiej tragedii

Rodzina natychmiast musiała trafić do szpitala. Okoliczni mieszkańcy są w wielkim szoku, nie mają pojęcia, dlaczego doszło do tak ogromnej tragedii. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Rodzina z Gniezna natychmiast została przetransportowana do lokalnego szpitala, poszkodowane są cztery osoby. Mieszkańcy są zszokowani tragedią, która wydarzyła się w ich mieście. Wszyscy zastanawiają się, dlaczego doszło do tego dramatu. Policja rozpoczęła śledztwo w sprawie, trwa ustalanie szczegółów zdarzenia.

Rodzina trafiła do szpitala, poszkodowane są cztery osoby

Czteroosobowa rodzina z Gniezna uległa poważnemu wypadkowi. Rodzice wraz z dwójką dzieci zostali potrąceni przez samochód na przejściu dla pieszych. Jak poinformowała oficer prasowa KPP w Gnieźnie asp. sztab. Anna Osińska, do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj, po godz. 19:00. Poszkodowani przechodzili przez ulicę Wrzesińską w Gnieźnie.

- Przez to przejście przechodzili rodzice w wieku 34 i 35 lat wraz z dwójką dzieci w wieku 11 i 7 lat. Rodzina znajdująca się na przejściu została potrącona przez 37-letniego mieszkańca Gniezna, który kierował samochodem marki renault – powiedziała Anna Osińska.

Mieszkańcy miejscowości są w ogromnym szoku, takiej tragedii nikt się nie spodziewał. Na razie nie wiadomo, jakie były przyczyny wypadku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina została potrącona na przejściu dla pieszych, okoliczności zdarzenia są niejasne

Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe i policję. Poszkodowani zostali przetransportowani do lokalnego szpitala i znajdują się pod opieką lekarzy. Życiu dzieci nie zagraża niebezpieczeństwo, rodzice odnieśli poważniejsze obrażenia i wciąż są badani.

 – Jedna ma obrażenia kończyn i kręgosłupa, a druga obrażenia klatki piersiowej – poinformował st. kpt Mieczysław Leśny z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka jechała pociągiem z chorym synkiem. Nagle podszedł do niej mężczyzna i położył jej na kolanach kartkę
2.
Smutne wieści ze szpitala ws. Pawła Królikowskiego. Jego syn ujawnił, nadchodzące święta będą bolesne dla rodziny

Funkcjonariusze rozpoczęli śledztwo mające na celu wyjaśnić przyczyny dramatycznego wypadku. Na razie szczegóły zdarzenia są bardzo niejasne. Ustalono, że kierowca pojazdu był trzeźwy w chwili zderzenia z rodziną, nie wiadomo jednak dlaczego wjechał w pieszych na przejściu. Policja czasowo zatrzymała prawo jazdy mężczyzny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Jest coraz gorzej? Żona Królikowskiego w rozpaczy, nowe smutne informacje ze szpitala
  4. Córka Wodeckiego po latach ujawniła prawdę. W ich domu działy się bardzo przykre rzeczy
  5. 2-letni syn zabił swoją mamę. Kobieta umierała na oczach chłopca

źródło: TVN 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News