Rodzina mogła tylko bezsilnie patrzeć, jak umiera. Szczegóły łamią serce, usłyszeli wiele bolesnych słów

Rodzina mogła tylko bezsilnie patrzeć, jak umiera. Szczegóły łamią serce, usłyszeli wiele bolesnych słów Źródło: .

Rodzina nie mogła nic zrobić, mężczyzna umierał na ich oczach. Bliscy chorego byli załamani, wszyscy odmawiali im pomocy, a jego stan pogarszał się z godziny na godzinę.

Rodzina bezsilnie patrzyła, jak umiera ich bliski, wszyscy odmówili im pomocy. Mężczyzna od kilku dni czuł się bardzo źle, a jego stan pogarszał się w błyskawicznym tempie. Krewni robili, co mogli, by mu pomóc, prosili i błagali. Nikt nie wyciągnął do nich ręki, mężczyzna zmarł po kilku dniach cierpienia.

Rodzina patrzyła, jak mężczyzna powoli umiera

Historię śmierci pana Ireneusza z krosna opisał portal "Krosno24". Mężczyzna od 4 dni wymiotował, a jego stan drastycznie się pogarszał z każda kolejną godziną. Nie miał siły się poruszać, a jego kończyny niepokojąco drżały. Rodzina 60-latka zadzwoniła na pogotowie ratunkowe, jednak dystrybutorka odmówiła przysłania karetki z powodu rzekomego braku zagrożenia życia. Zaleciła, by bliscy sami przewieźli seniora do szpitala lub zgłosili się do lekarza rodzinnego.

Dystrybutorka podała rodzinie numer na świąteczną opiekę zdrowotną. Tam również odmówiono im pomocy. Lekarz dyżurujący oznajmił, że nie odwiedzi pacjenta w domu, bo jeździ tylko do osób obłożnie chorych. Z panem Ireneuszem było jednak coraz gorzej, krewni nie byli jednak w stanie samodzielnie przetransportować go do szpitala.

– Jego oczy były jak za mgłą. Mój mąż mówił, że tato chyba umiera, bo w jego oczach było widać śmierć – powiedziała córka 60-latka w rozmowie z dziennikarzami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rodzina błagała o pomoc

Zięć mężczyzny interweniował w szpitalu, błagał lekarza o wysłanie karetki, jednak znów mu odmówiono. Rodzina bezsilnie przypatrywała się, jak ich bliski umiera.

– Alarmował o ciężkim stanie ojca i że jest z nim ograniczony kontakt. Tatę ciężko było podnieść z fotela, a co dopiero wsadzić do samochodu. Odpowiedź lekarza była jednak odmowna – relacjonowała córka pana Ireneusza.

Dzisiaj grzeje: 1. Emeryci drżą, zostało zaledwie kilka dni. Jeśli zapomną o jednej rzeczy, ZUS będzie bezwzględny
2. Nie żyje gwiazda kultowego serialu. Chorowała na raka, miała 72 lata

W końcu mężczyzna dostał drgawek, a jego serce kilkukrotnie stanęło. Pomimo podjętej reanimacji, 60-latek zmarł na SOR-ze. Dyrektor szpitala w Krośnie do tej pory nie skomentował sprawy śmierci pana Ireneusza. Bliscy zmarłego seniora mają zamiar powiadomić o zdarzeniu prokuraturę i Narodowy Fundusz Zdrowia. Sekcja zwłok mężczyzny ma ustalić dokładną przyczynę zgonu 60-latka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Powoduje więcej zgonów niż wypadki drogowe. Rośnie liczba zachorowań
  2. Z ostatniej chwili. PZPN podjął decyzję w sprawie kary dla kibiców Legii"
  3. Uwielbiana gwiazda została przyłapana na gorącym uczynku. Fani disco polo nie wierzą własnym oczom
  4. Znaleziono rozebrane zwłoki 6-latka w lesie, wyrok odsiedziała matka. Niewiarygodne, kto go naprawdę zabił
  5. Do synowej Katarzyny Dowbor spływają gratulacje. Wszyscy patrzą tylko na jej brzuszek
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

źródło: Fakt 24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News