Rodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważający

Rodzina zamknęła się w piwnicy i siedziała tam przez 9 lat. Powód jest zatrważający Źródło: unsplash/John-Mark Smith

Rodzina postanowiła spakować najpotrzebniejsze rzeczy i zamknęła się w piwnicy na długie 9 lat. Przerażający jest powód, dla którego zdecydowali się podjąć tak kontrowersyjną decyzję. Prawda związana z nietypową decyzją o zamieszkaniu w piwnicy w końcu ujrzała światło dzienne.

Rodzina spakowała najpotrzebniejsze rzeczy, zapas jedzenia i leków, po czym zejść do piwnicy i w niej zamieszkać. Spędzili tam 9 lat, ale dopiero dzisiaj na jaw wychodzą fakty związane z dziwną historią tych osób.

Do nietypowego zdarzenia doszło w jednym z małych miasteczek w Holandii. Na odludziu stała od lat opuszczona farma, która kryła przerażający sekret. 

Rodzina z piwnicy 

Na farmie za szafą znajdowało się ukryte zejście do piwnicy. Policja, po otworzeniu drzwi i zejściu na dół, dokonała przerażającego odkrycia. W piwnicy przebywała cała rodzina. Ojciec, matka i dzieci nie mogli się spodziewać, że historia zakończy się w ten sposób. Czekali na coś zupełnie innego.

Jakiś czas wcześniej do pobliskiego baru wbiegł młody mężczyzna, zamówił pięć piw i wypił je w mgnieniu oka. Zainteresował się tym barman, który widział już w życiu różne dziwne rzeczy, ale jeszcze nigdy tak przerażonego chłopaka. Ten wyjawił mu straszny sekret.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Zamówił pięć piw i je wypił. Potem porozmawiałem z nim, a on ujawnił, że uciekł i potrzebuje pomocy. Wtedy zadzwoniliśmy na policję. Miał długie włosy, brudną brodę, nosił stare ubrania i wyglądał na zdezorientowanego. Powiedział, że nigdy nie był w szkole i nie był u fryzjera od 9 lat. Mówił, że ma braci i siostry, którzy mieszkają na farmie. Powiedział, że jest najstarszy i chce zakończyć sposób, w jaki żyli - relacjonował całą historię policji przerażony właściciel lokalu.

To właśnie on udzielił chłopakowi pomocy i zadzwonił na policję. Po rewizji odnaleziono całą rodzinę, która twierdziła, że czeka na koniec świata. Natychmiast aresztowano 58-letniego ojca. Jak się okazało, nie był nawet właścicielem opuszczonej farmy.

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Mężczyzna chciał zgwałcić 10-latkę. Załatwiła go tak, że do końca życia będzie odczuwał ból

Internauci, komentując sprawę rodziny z Holandii, nie kryją zdziwienia, że nikt przez 9 lat próbował ich poszukać. Podkreślają, że przecież nie płacili podatków. Nie jest też możliwe, żeby przez ten cały czas nikt ani na chwilę nie wychodził w poszukiwaniu jedzenia czy leków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. OBRZYDLIWA niespodzianka w przekąsce z Auchana. Kobieta niemal zwymiotowała
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Obudził ją głośny krzyk, w łóżeczku znalazła swoją konającą córkę. Kilkanaście godzin później wyszło na jaw, co zrobił jej partner
  4. Młoda kobieta zaprosiła bezdomnego, by podzielić się z nim posiłkiem. Ale nie mogła przewidzieć, jak to się skończy
  5. Od dziecka musiała znosić piekielny ból. Po latach usłyszała szokująca diagnozę, jej stan był zbyt dziwny, żeby lekarze w ogóle o tym pomyśleli

źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News