Skutecznie "złowiła" męża dla pieniędzy. Powiedziała całą prawdę o swoim obecnym życiu

Skutecznie "złowiła" męża dla pieniędzy. Powiedziała całą prawdę o swoim obecnym życiu Źródło: unsplash/ Kyle Broad

Rodzina została przez nią założona tylko dla pieniędzy. Anonimowa internautka Maja postanowiła wyznać, jak wygląda małżeństwo z mężczyzną, którego nie kocha, a który przekonał ją wyłącznie zasobnością swojego portfela. Kobieta zaapelowała do innych młodych dziewczyn, którym wydaje się, że małżeństwo z bogatym sprawi im satysfakcję.

Rodzina jest dla wielu świętością. Dwie kochające się osoby i radosne dzieci - to wizja, która kusi niejednego człowieka. Anonimowa internautka Maja, która nie miała takich marzeń, a swojego męża poślubiła dla pieniędzy, od lat zmaga się z wielkimi problemami. Wyznania dotyczące jej życia, w którym brakuje miłości, powalają i mogą wprowadzić w prawdziwy smutek.

Rodzina dla pieniędzy. Poruszająca spowiedź Mai

Anonimowa internautka nie ukrywa, że od lat młodości interesowały ją wyłącznie pieniądze. W związku z tym nie wdawała się w romantyczne relacje, a czekała na mężczyznę, który zapewni jej ustabilizowanie finansowe i realizację wszystkich jej materialnych potrzeb.

- Pragnęłam być taka, jak te wszystkie dziewczyny na Instagramie, które mając po 20 lat są kobietami sukcesu. Zaczęłam chodzić na randki w chwili ukończenia studiów, bo bardzo chciałam spotkać księcia z bajki. Dbam o siebie, miałam powiększone piersi, usta, długie włosy i wydawało mi się, że zasługuję na kogoś, kto będzie tak samo reprezentatywny jak ja. Nie chciałam byle kogo, tylko mężczyznę, którego będą zazdrościły mi koleżanki w sieci i takiego, który będzie mógł spełniać moje zachcianki. Szukanie zaczęłam poniekąd traktować jako pracę. Chodziłam do stołecznych restauracji, które są popularne wśród bogatych ludzi, starałam się przyjaźnić z dziewczynami, które są cenione w towarzystwie - opowiada kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Czuję się jak prostytutka"

Kobieta w którymś momencie swojego życia poznała bogatego Rosjanina - Aleksieja, który odziedziczył wielką fortunę po swoim ojcu. O ile Mai przez pewien czas odpowiadał taki układ, a nawet doczekali się wspólnie dziecka, o tyle nigdy nie była szczęśliwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Roksanie Węgiel puściły hamulce. 14-latka odpowiedziała Michałowi Szpakowi, zrobiło się poważnie
2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

- Najgorsze jednak jest to, że nigdy nie kochałam mojego męża i wydaje mi się, że nigdy go nie pokocham, ponieważ zwyczajnie mi się nie podoba. Mimo że jest bogaty, to jest fajtłapą życiową i wszystko, co osiągnął, ma dzięki ojcu. Generalnie moje życie jest usłane różami, ale przychodzi taki moment, kiedy żałuję, że tak skończyłam. Chodzi tutaj o spotkania z moim mężem w sypialni, które są moim najgorszym horrorem. Wtedy czuję się jak prostytutka, która robi coś z obowiązku, aby tylko zarobić na życie. Wypowiadam czułe słowa w jego kierunku, ale są to kłamliwe teksty wykute przeze mnie na pamięć. Dokładnie wiem, co mam powiedzieć, aby było mu miło. Brzydzę się sobą wtedy i szkoda mi jego, ale wystarczy tylko żebym spojrzała na to wszystko, co mam i smutek odchodzi w zapomnienie… - zwierza się internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wypadanie włosów i łupież nie dają Ci spokoju? Stosuj to codziennie…
  2. Roksanie Węgiel puściły wszystkie hamulce. 14-latka odpowiedziała Michałowi Szpakowi, zrobiło się poważnie
  3. PiS POKONANY. Opozycja zwycięża w Senacie
  4. Wesele zamieniło się w nagły koszmar na żywo. Dantejskie sceny zrujnowały ślub
  5. Zabrał rodzinę do restauracji Gessler, zobaczył rachunek i oczy wyszły mu z orbit. Smak dań ocenił w poniżający dla gwiazdy TVN sposób
  6. Dumna panna młoda zamówiła weselny tort za 1200 zł. Ale jak go zobaczyła, od razu się popłakała

źródło: Popularne

Następny artykuł