Rodzina Olbrychskich w żałobie
YouTube / Towarzyszka Panienka
Monika Majko - 14 Lutego 2020

Rodzina Olbrychskich pogrążona w żałobie. Wiadomość o śmierci światowej sławy aktora jest druzgocąca dla nich

Rodzina Olbrychskich przeżywa trudne chwile, śmierć aktora była dla nich druzgocącą wiadomością. Na jaw wyszły ciekawe informacje z życia Daniela Olbrychskiego.

Rodzina Olbrychskich przeżywa żałobę po śmierci wielkiego aktora. Informacje o odejściu mężczyzny, które obiegły światowe media, były dla nich wyjątkowo bolesne. Światło dzienne ujrzały bardzo ciekawe fakty z życia Daniela Olbrychskiego, fani są w szoku.

Rodzina Olbrychskich żegna sławnego aktora z wielkim smutkiem

Śmierć Kirka Douglasa wstrząsnęła całym światem, a wielbiciele legendarnego aktora pogrążyli się w żałobie. Do zasmuconych tą informacją dołączyła również rodzina Olbrychskich, którą łączyła ze zmarłym mężczyzną szczególna więź. Daniel Olbrychski wyznał, że znał Douglasa osobiście i byli bardzo bliskimi znajomymi. Polski aktor opowiedział o wspomnieniach związanych z amerykańskim gwiazdorem.

Ciasto z trzech składników30 minut i 3 składniki - tylko tyle trzeba, by przygotować pyszne ciasto. Dziecinnie prosty przepis, zawsze wychodziCzytaj dalej

Mężczyźni spotkali się po raz pierwszy dzięki Andrzejowi Wajdzie. Olbrychski zagrał u Wajdy rolę w filmie "Popioły", który Kirk Douglas obejrzał podczas jego pobytu w naszym kraju. To właśnie po tym seansie Amerykanin zapragnął poznać polskiego aktora. Po kilku miesiącach spotkali się na Festiwalu Filmowym w Cannes.

- Kirk zaproponował mi wtedy rolę w jego filmie, ale powiedziałem, że gram tylko narodową literaturę - powiedział Olbrychski.

Żona Daniela Olbrychskiego i Kirk Douglas są prawdopodobnie rodziną

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka chorobaNiania dowiedziała się, że jej podopieczna jest ciężko chora. Zareagowała w niewiarygodny sposób, łzy same lecą z oczuCzytaj dalej

Kiedy Olbrychski poleciał do Stanów Zjednoczonych promować "Potop", znów się spotkali. Amerykański gwiazdor oprowadził go po swoim ranczo.

- Kirk zabrał mnie na ranczo, gdzie jeździliśmy konno i nawet podarował mi siodło - zdradza artysta.

Dzisiaj grzeje:

1. Gratulacje spływają od fanów. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach mają powody do świętowania „W końcu”
2.
Dramat rodzinny po The Voice Kids. Nieuleczalna choroba zaatakowała nagle młodą gwiazdkę, nie oszczędziła też jej siostry

Aktorzy zaprzyjaźnili się, a Amerykanin dzwonił do polskiego artysty nawet z życzeniami na nowy rok. Co ciekawe, żona Daniela Olbrychskiego jest prawdopodobnie daleką krewną Kirka Douglasa. Krystyna Demska-Olbrychska wyznała, że ich przodkowie pochodzą z tych samych terenów. Małżeństwo zastanawia się nad podróżą do USA, by oddać hołd zmarłemu przyjacielowi przy jego grobie.

- Jego dziadek i przodek mojego ojca byli prawdopodobnie braćmi. Pochodzili z jednej osady żydowskiej niedaleko Moskwy - powiedziała żona Daniela Olbrychskiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pilna decyzja GIF. Z aptek zniknął ważny lek
  2. Organizatorzy podjęli decyzję ws. skoków w Tauplitz. Tego obawiali się kibice
  3. Niestety, umarła córka. Martyna Wojciechowska robiła, co mogła, żeby ją uratować
  4. Właściciele używanych aut przecierają oczy ze zdumienia. Właśnie weszło w życie nowe prawo, mało kto o nim wiedział
  5. Zauważyła na szyi córki ciemne kręgi i myślała, że to brud. Prawda okazała się druzgocząca, teraz ostrzega innych rodziców

Zenek MartyniukWparowali do domu Zenka Martyniuka i porobili zdjęcia. Opublikowali jego największe sekretyCzytaj dalej

źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News