Pierwsze święta bez Pawła Królikowskiego. Zostawił rodzinie niebywały prezent, "dar od losu"

Pierwsze święta bez Pawła Królikowskiego. Zostawił rodzinie niebywały prezent, "dar od losu" Źródło: Instagram.com malgorzata_ok

Rodzina Pawła Królikowskiego szykuje się do pierwszych świąt bez niego. Aktor zostawił im niezwykłą pamiątkę, żona mężczyzny musi podjąć poważną decyzję w tej sprawie.

Rodzina uwielbianego aktora po raz pierwszy zasiądzie do stołu wielkanocnego bez niego. Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku, pozostawił jednak bliskim niezwykłą pamiątkę po sobie. Żona artysty musi podjąć trudną decyzję w tej sprawie, "dar od losu" wywołuje bolesne wspomnienia o zmarłym mężu.

Rodzina Pawła Królikowskiego szykuje się do pierwszych świąt bez niego

Małgorzata Ostrowska-Królikowska bardzo przeżyła śmierć swojego ukochanego męża, na szczęście ma przy sobie dzieci, które wspierają ją w tych wyjątkowo trudnych chwilach. Jak donoszą media, aktorka wraz z pociechami na święta wielkanocne rozważa wyjazd do rodzinnej posiadłości w Kudowie-Zdroju, która była dla jej zmarłego męża wyjątkowym miejscem.

- Kiedyś zatrzymywałem się w Kudowie-Zdroju i w innych okolicznych miejscowościach i zawsze marzyłem, żeby tutaj bywać częściej. Później pojawił się taki dar od losu, że mogłem kupić sobie tutaj działkę i wybudować dom – mówił Paweł Królikowski w rozmowie z serwisem Doba.pl.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Rodzina aktora prawdopodobnie spędzi święta w ukochanym domu mężczyzny

Wyjazd rodziny Królikowskich do Kudowy-Zdroju wiąże się również z tym, że żona aktora będzie musiała podjąć kilka ważnych decyzji dotyczących tej posiadłości. Fani zastanawiają się, czy kobieta zatrzyma dom, który wywołuje u niej teraz tyle bolesnych wspomnień.

- Serce by jej na to nie pozwoliło. To przecież najpiękniejsza pamiątka po Pawle - miał wyznać znajomy rodziny w rozmowie z  "Na Żywo".

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Szumowski nie pozostawia złudzeń, wyjawił prawdę o końcu epidemii. Minister przekazał fatalne wiadomości

2. Media dotarły do dawnych kolegów Szumowskiego. Obnażyli całą prawdę, zdradzili ich prywatne rozmowy

Od 2016 roku w Kudowie Zdroju odbywał się również Festiwal Kultury i Piosenki Polsko-Czeskiej, którego inicjatorem był Paweł Królikowski. jego żona będzie musiała się zastanowić nad przyszłością imprezy. Na razie organizacja tegorocznej edycji stoi pod znakiem zapytania z powodu szalejącej pandemii koronawirusa. Po śmierci aktora pojawił się jednak pomysł, aby następna odsłona festiwalu została nazwana jego imieniem. Ten sposób uhonorowania Pawła Królikowskiego poparł Jacek Kurski, który wspierał artystę w organizacji imprezy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jeden z pierwszych objawów cukrzycy. Dokładnie przyjrzyj się swoim dłoniom
  2. Radosław Majdan spodziewa się potomka. Zdjęcie pary czekającej na poród poruszyło wszystkich (FOTO)
  3. Doda zakryła się tylko poduszką. Zdjęcie odebrało fanom mowę
  4. Miliony oglądały go w TVN, TVP i Polsacie. Tragiczna śmierć, prokuratura potwierdziła najgorszą wiadomość
  5. Wszyscy zostali oszukani w sprawie Agaty Dudy? Wyciekły pominięte fakty
  6. 8 policjantów urządziło skandalicznego grilla nad jeziorem. Złamali obostrzenia, nie mieści się w głowie

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News