Rodzina Patrycji była wstrząśnięta. Szpital zataił przed nimi drastyczne szczegóły zdarzenia, w którym ich córka niemal spłonęła żywcem

Rodzina Patrycji była wstrząśnięta. Szpital zataił przed nimi drastyczne szczegóły zdarzenia, w którym ich córka niemal spłonęła żywcem Źródło: Unsplash/gbarkz

Rodzina Patrycji była zszokowana, gdy prawda wyszła na jaw. Gdy pacjentka przebywała w szpitalu, wydarzyło się coś strasznego. Szpitalowi przez długi czas udało się taić drastyczne szczegóły incydentu.

Rodzina Patrycji była w szoku, gdy na jaw wyszły drastyczne szczegóły dotyczące pewnego incydentu, do którego doszło podczas pobytu córki w szpitalu. Pacjentka niemal spłonęła żywcem, a placówka przez długi czas ukrywała to przed światem. 

Rodzina pacjentki żąda wyjaśnień 

Rodzina 41-letniej Patrycji, która przebywała w szpitalu psychiatrycznym w Szczecinie, przeżyła prawdziwy szok, gdy pewnego dnia przyszła na odwiedziny i dowiedziała się, że kobiety nie ma w placówce. Doszło bowiem do przerażającego wypadku. 

Na skutek tego incydentu pacjentka omal nie spłonęła żywcem. Rodzina ofiary dopiero teraz poznaje szczegóły tego szokującego zdarzenia i żąda wyjaśnień. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Prokuratura wszczęła postępowanie 

Chora trafiła do Kliniki Psychiatrycznej przy ulicy Broniewskiego w Szczecinie, gdyż zmagała się z bardzo silnymi zaburzeniami osobowości, które były wynikiem urazu głowy z dzieciństwa. Stan pacjentki pogorszył się w trakcie leczenia i stawała się coraz agresywniejsza. 

Rodzina regularnie odwiedzała Patrycję i gdy pewnego dnia dotarła do szpitala, dowiedziała się, że 41-latka została przewieziona do innej placówki. Nikt nie poinformował o tym jej bliskich. Przetransportowano ją do szpitala w Gryficach, gdzie stwierdzono u niej rozległe poparzenia całego ciała. Niestety nie udało się jej uratować, bo obrażenia były zbyt poważne.

Dopiero teraz do rodziny zaczynają docierać drastyczne szczegóły tego incydentu. 41-letnia kobieta podczas pobytu w szczecińskim szpitalu psychiatrycznym zaczęła się palić. Szczecińska prokuratura wszczęła postępowanie w tej sprawie.

- Gromadzimy materiał dowodowy, by ustalić, w jaki sposób doszło do poparzenia pacjentki. Sprawdzamy też prawidłowość działania i odpowiedzialność personelu medycznego. Na razie nikomu nie przedstawiono zarzutów - tłumaczy rzecznik prokuratury. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Jej druga córka urodziła się 5 dni przed śmiercią pierwszego dziecka. Po stwierdzeniu zgonu zrobiono zdjęcie, które r

W celu ustalenia okoliczności śmierci Patrycji, przeprowadzona zostanie sekcja zwłok. Szpital zataił przed rodziną kulisy tej tragedii, a wszelkie informacje, które podawał na ten temat były owiane tajemnicą. Bliscy poszkodowanej żądają wyjaśnień i nie spoczną, dopóki nie poznają całej prawdy. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Carrefour ominie zakaz handlu w niedzielę. Znalazł zaskakujący sposób
  2.  Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy. To był dla niej cios
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Małgorzata Socha przeszła samą siebie. Pokazała się w takiej stylizacji, że aż miękną kolana
  5. Roksana Węgiel, po raz pierwszy przyzwoicie ubrana, zaśpiewała hit wszechczasów. Publiczność wstrzymała oddech

Źródło: Fakt 24

Następny artykuł