Z zimną krwią zamordował pięcioosobową rodzinę. Na jaw wypłynęły nieznane dotąd fakty dotyczące przestępstwa, które wstrząsnęło mieszkańcami zagranicznej miejscowości

Z zimną krwią zamordował pięcioosobową rodzinę. Na jaw wypłynęły nieznane dotąd fakty dotyczące przestępstwa, które wstrząsnęło mieszkańcami zagranicznej miejscowości Źródło: screen/fakt/

Cała rodzina zginęła z rąk młodego mężczyzny, który nie okazał wobec nich litości. Okoliczni mieszkańcy wciąż nie potrafią uwierzyć w bestialski czyn, którego się dopuścił. Pojawia się coraz więcej faktów na temat mordercy i jego ofiar.

Rodzina doskonale znała młodego mężczyznę. Nie podejrzewała, że pewnego dnia postanowi wszystkich zabić. Powód, którym kierował się sprawca, wydaje się absurdalny i nie jest w stanie usprawiedliwić jego czynu. Trudno uwierzyć również w to, co chwilę po zabójstwie zrobił 25-latek. W miasteczku, w którym doszło do tragedii, zapanował wielki smutek, a wszyscy mieszkańcy łączą się w żałobie. 

Cała rodzina padła ofiarą młodego mężczyzny. Nieznane fakty wychodzą na jaw 

Do zdarzenia doszło w austriackim miasteczku Kitzbuehel w godzinach porannych. 25-letni Andreas E. około 4:00 zjawił się w domu swojej byłej dziewczyn, 19-letniej Nadine H., gdzie drzwi otworzył mu jej ojciec, 59-letni Rupert. Młody mężczyzna próbował po raz kolejny zawalczyć o serce swojej ukochanej, która dwa miesiące wcześniej zostawiła go dla 24-letniego Floriana J. 25-latek nie potrafił pogodzić się ze stratą miłości życia, a dodatkowym powodem, dla którego postanowił znów zapukać do drzwi jej domu był fakt, że dzień wcześniej przypadkowo się spotkali. Mężczyzna ponoć próbował przekonać Nadine, by do niego wróciła, a gdy nastolatka odmówiła, wdali się w kłótnię. 

Ojciec młodej kobiety próbował wytłumaczyć Andreasowi, że między nim a jego córką wszystko już jest skończone i lepiej, by wrócił do domu. 25-latek rzeczywiście tak postąpił, jednak już około 1,5 godziny później po raz kolejny zapukał do drzwi rodziny H., tym razem trzymając w dłoniach broń. Gdy 59-latek znów próbował odesłać go z kwitkiem, młody mężczyzna bez zawahania strzelił, po czym wszedł do środka i kolejną kulę wycelował prosto w żonę Ruperta, 51-letnią Andreę. Następnie zastrzelił ich 25-letniego syna, Kevina. 

Rozpoczął poszukiwania byłej kochanki, która w tym czasie spała z nowym chłopakiem w swoim pokoju. Sprawca wszedł przez balkon wybijając szybę. Z zimną krwią strzelił do 19-latki i 24-latka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nieprawdopodobne zachowanie mordercy 

Po brutalnej zbrodni 25-latek sam udał się na komisariat policji, gdzie oddając mundurowym nóż i pistolet przyznał się do zabicia 5 osób. Od razu wysłano patrol pod wskazany adres. Funkcjonariusze zastali porażający widok i jak stwierdzili, wszyscy zginęli na miejscu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O. 

2. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitny polski reżyser i scenarzysta, przegrał walkę z najpoważniejszym nowotworem

Przeciwko Andreasowi wszczęto postępowanie. Badanie alkomatem wykazało, że w chwili przestępstwa nie był pod wpływem alkoholu, a badanie krwi pozwoli ustalić, czy uprzednio nie zażywał substancji odurzających. Śledczy ustalili, że broń należała do jego brata, który w tamtym czasie przebywał na Dalekim Wschodzie i legalnie posiadał pistolet. Policja ustaliła również, że 25-latek ma na swoim koncie drobne przestępstwa, o czym najprawdopodobniej niewielu jego bliskich wiedziało. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyhodowano NAJWIĘKSZĄ świnię na świecie. Jest większa od niedźwiedzia
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Kolega rzucił się na 12-latkę, bił ją i dusił do nieprzytomności. Horror wydarzył się w szkole na oczach innych uczniów
  5. Makabryczne znalezisko. Dziecko na placu zabaw natrafiło na głowę kobiety, a to był dopiero początek

Źródło: fakt 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News