Siostry nagle zniknęły z placu zabaw. Kilka godzin później rodzina dostała nieprawdopodobną wiadomość

Siostry nagle zniknęły z placu zabaw. Kilka godzin później rodzina dostała nieprawdopodobną wiadomość Źródło: 903115 Pixabay.com

Rodzina z Poznania postanowiła powiadomić policję, po tym jak dwie dziewczynki nie wróciły z placu zabaw, na którym miały się bawić. Służby niezwłocznie rozpoczęły poszukiwania, a kilka godzin później rodzina zaginionych sióstr usłyszała nieprawdopodobne wiadomości.

Rodzina dwóch dziewczynek przeżyła prawdziwe chwile grozy, kiedy siostry nie pojawiły się wieczorem w domu. Zaniepokojona długą nieobecnością pociech mama postanowiła sprawdzić, co dzieje się z dziećmi, lecz nie mogła się z nimi skontaktować. 

Rodzina zgłosiła zaginięcie dzieci

Rodzina natychmiast powiadomiła policję o zaginięciu córek, dziewcząt w wieku 7 i 11 lat, gdy te długo nie wracały do domu. W takich przypadkach służby przystępują niezwłocznie do pracy, gdyż każda godzina w sprawach zniknięć dzieci jest na wagę złota. Do wydarzenia doszło we wtorek w godzinach wieczornych na jednym z poznańskich placów zabaw. To właśnie tam miały przebywać siostry, ale mimo wcześniejszych ustaleń nie wróciły do domu na czas tak, jak zazwyczaj miało to miejsce. Zaniepokojona mama próbowała dodzwonić się do dzieci, lecz dziewczynki nie zgłaszały się. Poszukiwania policji trwały kilka godzin, a kiedy rodzina usłyszała, jaki jest finał - nie mogli w to uwierzyć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Policjanci przeszukiwali teren, znany jest finał poszukiwań

Po otrzymaniu zgłoszenia do pracy natychmiast przystąpili policjanci, którzy skupili się na przeszukiwaniu terenu dookoła placu zabaw oraz okolic domu rodzinnego. Rodzina została także zapewne zapytana o to, czy istniała możliwość, aby dziewczynki oddaliły się z nieznanymi osobami. Na szczęście finał poszukiwań okazał się szczęśliwy i po kilku godzinach rodzina usłyszała, że siostry zostały odnalezione przez wujka, który zaangażował się w ich poszukiwania. Dzieci były całe i zdrowe, a miejsce ich przebywania było zaskakujące. 7-letnia i 11-letnia dziewczynka została odnaleziona niedaleko domu na jednym z murków, gdzie z powodu zmęczenia zasnęły. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia do kobiet po 50. Trzeba wiedzieć

2. Ważny komunikat Łukasza Szumowskiego. Szczepienia na koronawirusa będą obowiązkowe?

Możliwe, że historia ta będzie miała ciąg dalszy

Kiedy rodzina mogła odetchnąć z ulgą po odnalezieniu  zaginionych dzieci, policja zadecydowała o poinformowaniu o całej sprawie sądu rodzinnego. Zostanie sprawdzone, czy nie doszło do uchybień oraz zaniedbań ze strony opiekunów. Najważniejsze jest jednak to, że dziewczynkom nic się nie stało - nie wymagały one pomocy medycznej i natychmiast zostały oddane pod opiekę matki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziadek wykładał ogród starymi gazetami. Powód może zadziwić, efekty powalają
  2. Prezes polskiego klubu aresztowany przez policję. Miał popełnić obrzydliwe przestępstwo, kibice są wściekli
  3. Sławomir pilnie prosi fanów o pomoc. Wyjątkowe nagranie pojawiło się w sieci
  4. Lekarz zobaczył dziecko po porodzie i pobladł. Niebywałe, co trzymało w rączce, zdjęcia mówią same za siebie
  5. Na urlopie kupił pamiątkę dla mamy. Dopiero w domu się przyjrzał i aż pobladł z zażenowania
  6. Elżbieta Słoboda odrzuciła pomoc lekarzy. Aktorka zmarła z dala od domu, Polacy dowiedzieli się dopiero miesiąc później

Źródło: TVP Info

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News