Tragedia w północnej Polsce. Umierał na oczach rodziny, wielki ból

Tragedia w północnej Polsce. Umierał na oczach rodziny, wielki ból Źródło: Mike Labrum/Unsplash

Rodzina wracała ze wspólnych wakacji, gdy doszło do ogromnej tragedii. Bliscy nie byli w stanie pomóc umierającemu na ich oczach mężczyźnie. W mediach właśnie pojawiły się dramatyczne wiadomości z północnej Polski.

Rodzina przeżyła niewyobrażalną tragedię. Dramatyczne zdarzenie toczyło się na ich oczach, ale nikt z nich nie mógł pomóc. Niestety, doszło do najgorszego. Mężczyzna umarł na ich oczach.

Rodzina zatrzymała się tylko na chwilę, wtedy doszło do tragedii 

Dramatyczne chwile rozegrały się w sobotnie popołudnie w pobliżu elektrowni wodnej Żydowo w województwie zachodniopomorskim. Rodzina, wracająca z wakacji zatrzymała się na chwilę i to właśnie tam z niewyjaśnionych przyczyn 49-latek wpadł do wody, w kanale elektrowni. 

Zgodnie z informacjami, jakimi podzielił się portal koszalininfo.pl, rodzina pochodząca z Wielkopolski wracała z wakacji do domu. Podczas podróży powrotnej zatrzymali się w okolicy elektrowni wodnej w Żydowie. Nikt ze świadków zdarzenia nie zauważył momentu, w którym mężczyzna wpadł do wody. Zwrócono na niego uwagę, gdy był już w wodzie. Rodzina natychmiast wezwała pomoc. 49-latek w tym momencie już tonął. Niestety, podczas reanimacji nie udało się przywrócić czynności życiowych.

- 49-latek utonął w kanale elektrowni wodnej w Żydowie. Mężczyzna był tam przejazdem wraz z rodziną. Mieli zatrzymać się na chwilę. Nikt nie widział, jak doszło do tego, że znalazł się w wodzie - przekazano za pośrednictwem Twittera. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Policja zajmie się wyjaśnieniem sprawy 

- 49-latkowi nie udało się przywrócić czynności życiowych - przekazała na temat zdarzenia, oficer prasowa koszalińskiej policji kom. Monika Kosiec. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła zmiana od dzisiaj. Ministerstwo podjęło decyzję

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Smutne doniesienia z samego rana. Nie żyje wielka aktorka

Koszalińska policja zajmie się wyjaśnieniem sprawy. Służby postarają się dowiedzieć, jak doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na razie wciąż nie wiadomo, dlaczego mężczyzna znalazł się w wodzie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwaga, nowe restrykcje na weselach. Będzie rygorystycznie, wszyscy powinni się przygotować
  2. Amerykanie testują broń przed którą nie ma obrony. Rosjanie przodują w tej technologii
  3. Tragiczny początek weekendu. 10 osób nie żyje, inne walczą o życie, policja potwierdziła najczarniejszy scenariusz
  4. Rodzinny dramat Zenka Martyniuka. Wszyscy milczeli, jest naprawdę źle
  5. Naukowcy określili dokładny rozmiar Megalodona. To był prawdziwy potwór
  6. Media huczały o jej głośnym rozstaniu z mężem. Teraz gwiazda disco polo znów jest na językach, pokazuje ekskluzywne śniadania i bawi się w najlepsze

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News