Niewyobrażalny dramat gwiazdy uwielbianych polskich seriali. Po osobistej tragedii rodzina chciała oddać ją do psychiatryka

Niewyobrażalny dramat gwiazdy uwielbianych polskich seriali. Po osobistej tragedii rodzina chciała oddać ją do psychiatryka Źródło: YouTube / Polskie Radio PiK

Rodzina słynnej aktorki zgotowała jej prawdziwy koszmar. Bliscy chcieli wysłać ją do szpitala psychiatrycznego, mieli nadzieję na pokaźny majątek.

Rodzina polskiej gwiazdy zgotowała jej prawdziwy koszmar. Po rodzinnej tragedii najbliżsi planowali ubezwłasnowolnić kobietę i umieścić ją w psychiatryku, wszystko po to, by dobrać się do jej majątku. Wielbiciele są wstrząśnięci, niewiele osób wiedziało o koszmarze aktorki. 

Rodzina aktorki postanowiła wysłać ją do psychiatryka

Iga Cembrzyńska występowała w najlepszych polskich filmach i serialach, a ze swoim mężem - reżyserem Andrzejem Kondratiukiem - tworzyła nie tylko wyjątkowe małżeństwo, ale również niezwykły duet artystyczny. Kobieta zagrała m.in w "Rękopisie znalezionym w Saragossie" i "Hydrozagadce", a widzowie telewizyjni kojarzyć ją mogą z niezapomnianej roli Benity von Henning w "Stawce większej niż życie". Niewielu fanów wie jednak, jak wielki koszmar przeżyła uwielbiana aktorka po śmierci swojego ukochanego. Rodzina zgotowała jej piekło, wszystko po to, by dobrać się do jej majątku.

O dramacie aktorki opowiedział w jednym z ostatnich wywiadów brat jej męża, Janusz Kondratiuk. Reżyser wyznał, że bliscy Igi Cembrzyńskiej złożyli w warszawskim sądzie rodzinnym wniosek o uznanie jej za niepełnosprawną umysłowo oraz ubezwłasnowolnienie i zamknięcie w zakładzie opiekuńczym. Sąd pierwszej instancji rozpatrzył ten wniosek pozytywnie.

- Iga na rozprawie poległa na pytaniu o emeryturę. Nie wiedziała, jaka jest jej wysokość, bo nie żyje z emerytury, tylko z tantiem. Gdybym nie dowiedział się przypadkiem o decyzji sądu, to po prostu przyjechałaby karetka i by ją zabrali - powiedział Janusz Kondratiuk w rozmowie z "Gazetą".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina Igi Cembrzyńskiej prawdopodobnie liczy na przejęcie jej dorobku życia

Mężczyzna wyznał również, że krewnym aktorki chodziło o jej majątek. Chcieli przejąć należące do niej mieszkanie na Ochocie oraz siedzibę w Gzowie koło Pułtuska. Szwagier aktorki wynajął prawnika, który zdołał obronić staruszkę przed oddaniem jej do szpitala psychiatrycznego i pozbawieniem majątku.

Dzisiaj grzeje: 1. Mama zobaczyła swoje nowo narodzone dziecko i aż krzyknęła. Lekarze twierdzą, że przesadza
2. Synowa Katarzyny Dowbor przerwała milczenie. Niestety, przekazała posępną wiadomość

Niedawno pojawiły się informacje, że krewni aktorki nie dali za wygraną i sprawa ponownie trafiła do sądu. Tym razem Idze Cembrzyńskiej nie pomoże Janusz Kondratiuk. Mężczyzna zmarł w październiku 2019 roku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy udaru mózgu. Każdy z nas powinien je znać
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Faworki drożdżowe są bardzo proste, a wiele bardziej puszyste od tradycyjnych. Koleżanki będą błagać o przepis
  4. Wszędzie była krew, gwiazda programu w TTV dotkliwie pobita. Pojawiły się drastyczne zdjęcia
  5. Ogromne pieniądze dla Dawida Kubackiego. Dobra forma pozwoliła zarobić mu fortunę, przecieramy oczy ze zdumienia

źródło: Świat Seriali

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News