Rodzice umyślnie głodzili swojego syna i całymi dniami trzymali go w klatce. Teraz spotka ich kara

Rodzice umyślnie głodzili swojego syna i całymi dniami trzymali go w klatce. Teraz spotka ich kara

Dziecko, które zostało uratowane przez pracownicę socjalną, było w opłakanym stanie. Całkowicie zaniedbane, wygłodzone i usmarowane własnym kałem maleństwo rodzice trzymali w klatce. Ta historia to nie fabuła filmu grozy. Szczegóły sprawy dosłownie ściskają za serce.

Dziecko, które żyło w miejscowości Nowoukrajinka (centralna Ukraina), było celowo głodzone przez własnych rodziców. Za czyn głównie odpowiedzialny był ojciec. To, co zrobili własnemu dziecku, jest niewytłumaczalne i niewybaczalne. Teraz odpowiedzą przed sądem. Media doniosły o strasznym przypadku zagłodzenia dziecka, które prawie odeszło z tego świata. Zabrakło zaledwie kilku dni, aby mały chłopiec umarł z głodu. Na szczęście na ratunek przyszła pracownica socjalna, która wykryła problemy rodzinne u Mołczenków.

Dziecko brutalnie potraktowane przez rodziców. Trzymali je w klatce

Nikt nie rozumie dlaczego tak się stało. Prawdopodobną przyczyną, do której przyznaje się ojciec, jest to, że nie był pewien, czy dziecko jest jego. Był przekonany, że syn, którego torturował, to tak naprawdę ofiara eksperymentów medycznych, z którą nie chce mieć nic wspólnego. Z tego powodu postanowił dziecko zagłodzić. Przez wiele dni trzymał je zamknięte w drewnianej klatce, z której chłopiec prawie nic nie widział. Nie dostarczał mu ani wody, ani nic do jedzenia. Jedyne, do czego miał dostęp to koc, którym przykrywał się zziębnięty. Odrzucone, samotne i pozbawione miłości dziecko leżało we własnych fekaliach, czując nieustannie ich smród. Mało brakowało, a wycieńczone odeszłoby w męczarniach. DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ:

Pracownik socjalny bohaterem

Na szczęście kobieta, która na co dzień jest pracownikiem socjalnym, zorientowała się, że nie wszystko w rodzinie Mołczenków jest w porządku. Któregoś dnia wybrała się, aby zobaczyć dziecko. Gdy zrozumiała, że potrzebuje ono natychmiastowej pomocy lekarskiej, została wyrzucona z domu. Wróciła z policją, która pomogła kobiecie odebrać dziecko całkowicie nieodpowiedzialnym rodzicom. Trzeba było wyważyć drzwi. - Znaleźliśmy Władika w małej, ręcznie robionej drewnianej klatce zainstalowanej w kącie domu. Chłopiec nie widział pokoju z klatki, był natomiast pokryty fekaliami i rojem much - wyznała pediatra Ludmiła Łasenko. Dziecko ważyło 6,5 kg, choć w swoim wieku powinno ważyć przynajmniej około 15 kilogramów. - Gdy go zobaczyłam moje serce pękło. W drodze do szpitala błagał nas, żebyśmy mu dali przynajmniej kromkę chleba i trochę wody. Na miejscu rozpłakał się, gdy zobaczył, że jedna z pielęgniarek niesie talerz. Boję się pomyśleć od jak dawna głodował - opowiedziała wstrząśnięta pracownica socjalna, która wzięła udział w akcji ratunkowej. Oboje rodziców odpowie teraz przed sądem za usiłowanie zabójstwa. Czeka ich wysoka kara więzienia. Dziecko Źródło: Popularne.plNajlepsze newsy dnia:

  1. Ujawniono, jak i gdzie mieszka NAJPIĘKNIEJSZA W HISTORII polska aktorka. Pospadacie z krzeseł
  2. Fani dostaną ATAKU SERCA! Omenaa Mensah to RODZINA najważniejszej osoby w kraju
  3. Jackowski przepowiedział przyszłość Roberta Biedronia. Ma bardzo złe wieści
  4. Syn Zenka Martyniuka będzie chciał unieważnić małżeństwo
  5. Rydzyk nie dostanie ani grosza emerytury! Zaskakujące fakty
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: popularne.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu