Rodzice wygrali fortunę.
pixabay.com/ChiniGaray
Klaudia Bochenek - 27 Listopada 2019

Rodzice wygrali na loterii 500 mln złotych. Niewiarygodne, jakie życzenia miały ich dzieci, przy dwóch chce się płakać

Rodzice w jednej chwili stali się milionerami. Ich niesamowita wygrana zszokowała dosłownie wszystkich. Choć nie mają jednak zamiaru pławić się w luksusach, wieści o życzeniach ich dzieci wyciskają łzy.

Rodzice wysłuchali swoich dzieci, a przy dwóch życzeniach o mało się nie popłakali. Nie wiedzieli, że ich pociechy marzą o czymś takim. Nie mogli zignorować ich próśb.

Rodzice wygrali na loterii pół miliona złotych. Musieli wprowadzić pewne zasady

Tata, który pracuje na budowie oraz mama zatrudniona w sklepie nie mieli pojęcia, że kiedyś ich życie odmieni się o 180 stopni. 42-letni Steve lubił od czasu do czasu puścić los na loterii, a jeden z nich niespodziewanie odmienił całe ich życie.

- Wychodziłem właśnie do pracy i czekałem na mojego wspólnika. Miałem chwilę czasu, więc wyciągnąłem komórkę, żeby sprawdzić numery jakie wylosowano na loterii... Wszystkie numery się zgadzały. Pamiętam, że zacząłem się trząść z wrażenia i nie mogłem wykrztusić słowa! - opowiada mężczyzna.

TVN informuje o śmierciNie żyje gwiazda MasterChefa. Nagła, tragiczna śmierć wstrząsnęła całą kulinarną branżą i show-biznesemCzytaj dalej

Lenka i Steve stali się posiadaczami fortuny. Na ich koncie znalazło się 105 milionów funtów, czyli około pół miliona złotych. Oboje zgodnie stwierdzili, że nie chcą odchodzić z pracy i wydawać od razu całej kwoty na, wydawałoby się, najpotrzebniejsze rzeczy. Chcieli nadal żyć skromnie, a za uzyskane środki pojechać od czasu do czasu na wakacje, powiększyć dom, leczyć dzieci i pomóc niektórym członkom rodziny.

Dzieci mogły poprosić rodziców o jedno marzenie do spełnienia. 2 z nich są rozbrajające

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

KotZostawiła włączoną kamerę, by zobaczyć, co jej pies robi kotu. Obejrzała nagranie i padłaCzytaj dalej

Rodzice starali się wychować dzieci równie skromnie. Oczywiście pociechy szybko dowiedziały się o ogromnej kwocie, którą będzie mogła rozporządzać rodzina. Mama i tata obiecali im jednak spełnić dowolne marzenie, jeśli będzie w granicach rozsądku. Jedno z dzieci poprosiło o własny samochód, czego rodzice nie zrealizowali - 15-letni syn jest jeszcze za młody, a własny samochód będzie dowodem na niepotrzebne rozpieszczanie.

Dzisiaj grzeje:

1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Media obiegły wiadomości o nagłej śmierci. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał zaledwie 51 lat

Zostały jeszcze marzenia 10-letniego syna i 8-letniej córki. Te najbardziej chwyciły rodziców za serce. Sądzili, że poproszą o równie luksusowy prezenty, ale jedno z nich chciało jedynie otrzymać telefon komórkowy - byle jaki, byle tylko był. Z kolei drugie z dzieci nie chciało żadnej materialnej rzeczy - zabawek, ubrań czy telefonu; poprosiło o własny pokój, a rodzice o mało się nie rozpłakali. Obiecali spełnić to marzenie, ponieważ dzięki środkom chcieli powiększyć nieco dom, by każde z pociech miało swój własny kąt.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Syn Katarzyny Dowbor jest zaniepokojony. Chodzi o jego małe córki
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Z uśmiechem na ustach morduje zwierzęta. Kolejne nagranie słynnej kłusowniczki odbiera wiarę w ludzi
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

Szczeniak to jego drugie wcielenie.Twierdzi, że nie jest człowiekiem tylko szczeniakiem. Aż się niedobrze robi na widok jego miski, porażające zdjęciaCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News