Rodzice usłyszeli w nocy dziwne hałasy i zainstalowali ukrytą kamerę. Gdy zobaczyli nagranie, zamarli

Rodzice usłyszeli w nocy dziwne hałasy i zainstalowali ukrytą kamerę. Gdy zobaczyli nagranie, zamarli Źródło: YouTube / Inside Edition

Rodzice byli mocno zaniepokojeni, kiedy w nocy usłyszeli nietypowe hałasy. Postanowili sprawdzić, co jest ich źródłem. Z pomocą przyszła im technologia w postaci kamer. Nagranie ujawniło prawdę. Wszyscy byli w szoku.

Rodzice od jakiegoś czasu zmagali się z niepokojącymi hałasami w ich domu. Nie potrafili wyjaśnić skąd owe dźwięki się biorą. Nie mogli tej sprawy tak zostawić. Kamera zarejestrowała coś, co nie mieści się w głowie. Nie mogli w to uwierzyć.

Rodzice z dzieckiem i ich nowy dom z pewnym sekretem

Rodzice przeprowadzili się ze swoim dzieckiem do nowego domu. To miało być dla nich cudowne miejsce i wielka zmiana w życiu. Dom miał już swoje lata, a jego ściany z pewnością wiele widziały. Jednak coś takiego najprawdopodobniej nie miało tam jeszcze miejsca.

Zabytkowy dom był tym miejscem, w którym rodzice chcieli wychowywać swoją pociechę. Od początku spodziewali się hałasów, ponieważ w ich sąsiedztwie trwał remont. Jednak stało się coś, co wzbudziło w ich niepokój. Dźwięki zaczęły dobiegać ze strychu w ich domu. Jako świeżo upieczeni rodzice byli przyzwyczajeni do nocnych pobudek. W ten sposób udało im się usłyszeć dźwięki, które u niejednej osoby mogłyby wywołać dreszcze. Prawdę pomogła im odkryć dopiero kamera.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Osobliwy nocny gość

Początkowo rodzice uznali, że dźwięki mogą być spowodowane aktywnością jakiegoś zwierzęcia. Jednak szybko odrzucili tę hipotezę. Żadne ze znanych im zwierząt, które mogłoby dostać się na strych nie byłoby aż tak głośne. Najwięcej podejrzeń wzbudzało zapalone światło, które widoczne było w rurze dochodzącej do pomieszczenia. Para postanowiła zainstalować tam kamery. To co zarejestrowała jedna z nich, wywołało u nich ciarki.

Kamera uwieczniła obraz, którego nigdy nie zapomną. Z ciemności na strychu wyłoniła się postać. Jakiś człowiek przemieszczał się po ich strychu. Musieli wyjaśnić tą sprawę. Ktoś bez ich wiedzy skradał się po ich domu. Kim był ten mężczyzna? 

Dzisiaj grzeje: 1. Wierni są załamani. Media podały wiadomość o śmierci uwielbianego księdza
2. Żona Zenka Martyniuka nie tak wyobrażała sobie sławę. Zdradziła, jak to jest mieć sławnego męża

Okazało się, że nieproszonym gościem był 69-latek, który odpowiadał za remont sąsiadującego domu. Rodzice uznali, że podglądał ich w sypialni. Mógł przedostać się do ich strychu przez ruchomą ścianę, która łączyła oba budynki. Znaleziono również otwory, przez które mężczyzna mógł podglądać. Nie przyznał się do popełnionych czynów, jednak kamera nie kłamała. Na podstawie tego dowodu został skazany.

uploaded

(YouTube / Inside Edition)

Najważniejsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  3. Piekarz zdradził, jak odświeża czerstwe bułki i drożdżówki. Prosta metoda, by cieszyć się pieczywem jak wprost z piekarni
  4. Włożyła liście mięty w skarpetki i pokładła w zakamarkach domu. Efekt okazał się genialny, nie chodzi tylko o piękny zapach
  5. Czego będą uczyć w klasie o profilu disco polo? Zenek Martyniuk mógłby pobladnąć, patrząc na plan lekcji
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Źródło: Newsner

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News