Rodzice wyszli na imprezę i zamknęli bliźnięta w odosobnieniu. Niedługo potem dostali najgorszą wiadomość

Rodzice wyszli na imprezę i zamknęli bliźnięta w odosobnieniu. Niedługo potem dostali najgorszą wiadomość Źródło: archiwum prywatne

Rodzice zostawili bliźnięta same, bo chcieli iść na imprezę. Nie przypuszczali, że niedługo potem dotrze do nich tak dramatyczna wiadomość. Nie mieści się w głowie, że mogło dojść do tak dramatycznych zdarzeń.

Rodzice powinni dbać, by ich dzieci były bezpieczne. Szczególnie malutkie pociechy, są w pełni uzależnione od swoich opiekunów. Trudno więc było przewidzieć, że pewna para może zachować się w tak nieodpowiedzialny  sposób. Zupełnie zapomnieli o potrzebach własnych dzieci, a za priorytet uznali swoje zachcianki i chęć wybawienia się na imprezie. Za chwilową potrzebę beztroski zapłacili najwyższą cenę. 

Rodzice zostawili bliźnięta same i poszli na imprezę. Niedługo potem dotarła do nich dramatyczna wiadomość

Rosjanka Margarita Yanayeva i jej partner, 35-letni Aleksiej okazali się skrajnie nieodpowiedzialni. Opisywana przez Newsner historia odbiera mowę. Według portalu, para zostawiła swoje 16-tygodniowe bliźniaki, by udać się na imprezę. Na dodatek okłamali swoich przyjaciół, że dzieci są w szpitalu z powodu koronawirusa. W tym czasie w najlepsze bawili się na 4-dniowej imprezie, zupełnie nie przejmując się losem własnych pociech. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- W ciągu czterech dni nie dbali o nakarmienie dzieci i nie zorganizowali dla nich opieki na ten czas - mówiła cytowana przez Newsner osoba biorąca udział w śledztwie prowadzonym w tej sprawie. 

Niestety, zaniedbanie doprowadziło do makabrycznych zdarzeń. Prawdę przypadkiem odkryła babcia dzieci, która próbowała skontaktować się z rodzicami, jednak bezskutecznie. Starsza kobieta zdecydowała w końcu o zawiadomieniu policji. Funkcjonariusze udali się pod wskazany adres, a po wejściu do domu zastali potworny widok - wygłodzone i pozostawione same sobie bliźnięta. Natychmiast przetransportowano je do szpitala. 

Dzisiaj grzeje: 1. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w końcu przekazali radosne wieści. Fani ślą gratulacje 

2. Tragiczne wiadomości o śmierci 25-latki. Przedawkowała popularne napoje

Dzieci były w poważnym stanie, jednak tylko dziewczynce udało się przeżyć. Chłopiec zmarł po tym, jak zapadł w śpiączkę. Margarita i Aleksiej zostali zatrzymani i usłyszeli zarzut niedopełnienia obowiązków rodzicielskich, a także narażania ich życia na niebezpieczeństwo. Jeżeli sdą uzna ich za winnych, grozi im nawet do 20 lat więzienia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gotujesz zupę pomidorową na rosole z udek z kurczaka? Nie zapominaj o triku naszych babć, nadaje cudownego smaku
  2. Władysław Kozakiewicz przez lata ukrywał rodzinny dramat. Jego tata zrobił mu największą krzywdę, straszne wyznanie
  3. Śpisz na lewym boku? Każdy powinien znać konsekwencje, wpływ pozycji na organizm jest piorunujący
  4. Znalazł w wodzie porzucony aparat fotograficzny. Przejrzał zawartość i od razu chwycił za telefon
  5. Detektyw śledził pracowników podczas home office. Przyłapał ich na gorącym uczynku, zdradził kompromitujące szczegóły
  6. Nieludzko znęcał się nad żoną, wszystko nagrywała druga kobieta. Wstrząsające wideo trafiło do sieci

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News