Dziecko zrzuciło psa z balkonu. Jeszcze gorzej zachowali się jego rodzice, karygodne zachowanie

Dziecko zrzuciło psa z balkonu. Jeszcze gorzej zachowali się jego rodzice, karygodne zachowanie Źródło: YouTube/PETA

Rodzice powinni chować dzieci w szacunku do wszystkiego, co żyje - w tym i zwierząt. W tym przypadku jednak zupełnie sobie z tym nie poradzili. To, co usłyszeli ratownicy, gdy przyszli udzielić psu pomocy, zapamiętają do końca życia.

Rodzice nie upilnowali dziecka. Zostawili je z psem i pozwolili bawić się z nim na balkonie. Niestety, to nie jest historia o tym, jak dzielny psiak uratował życie malucha i żyli długo i szczęśliwie. Suczka Celia miała wyjątkowego pecha. Nie dość, że została zrzucona z balkonu, to jeszcze jej opiekunowie nie mieli najmniejszego zamiaru łożyć na jej leczenie.

Rodzice nie chcieli zająć się psem, bo był "brzydki"

Celia została wyrzucona z balkonu na drugim piętrze przez dziecko właścicieli. Miała dolecieć do drugiego dziecka, stojącego na balkonie poniżej, ale nie została złapana. Zamiast tego poleciała prosto w betonową podłogę i roztrzaskała sobie łapę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzina skontaktowała się z fundacją PETA, która trudni się pomocą dla zwierząt. Liczyli na ich wsparcie w leczeniu suczki, na które nie było ich stać. Przy okazji powiedzieli też wolontariuszem, że nie stać ich na zwierzaka i nie chcą go zatrzymać, gdyż jest "brzydki".

Oburzeni działacze postanowili wkroczyć do akcji. Nie mogli pozwolić na to, aby Celia przebywała pod opieką ludzi, którzy zwyczajnie nie dbają o jej dobrobyt. Przyjechali po Celię i zabrali ją do kliniki weterynaryjnej, gdzie przeszła długie i kosztowne leczenie. Niestety, okazało się, że lekarze byli zmuszeni amputować uszkodzoną łapę psa.

Działacze pokochali Celię, jak własnego psa

Jedna z pracowniczek organizacji pokochała Celię na tyle mocno, że nie odstępowała jej ani na krok. Mówiła, że pies wykazał się wyjątkowym hartem ducha i pogodą nawet w najtrudniejszych, najmniej zrozumiałych dla zwierzaka sytuacjach.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły
2. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił

- Być może straciła nogę, ale nigdy nie straciła ducha - powiedziała o swojej czworonożnej przyjaciółce po tym, jak zakończyła się długa i męcząca rehabilitacja.

Okazało się, że Celia w ogóle nie miała problemu ze znalezieniem nowej, kochającej rodziny, która była w stanie docenić ją taką, jaka jest. 

- Teraz mieszka z rodziną, która zawsze będzie ją kochać i chronić - poinformowała PETA.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Andrzej Duda na uroczystości rzucił żartem o LUDOŻERCACH. Ludzie oniemieli
  2. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
  3. Zgwałciła 11-latka i urodziła jego dziecko. Najgorsze jest to, co stało się potem
  4. Tata wyszedł z pokoju na 10 minut. Gdy wrócił, zobaczył co zrobiła jego 3-letnia córka i od razu złapał za telefon
  5. Do Rossmanna ściągają prawdziwe tłumy, niedługo nic nie zostanie na półkach. Wszystko dzięki powalającej promocji, trzeba się śpieszyć

źródło: webniusy

Następny artykuł