Rodzice chcieli pożegnać zmarłe dziecko. Ich rozpacz przerwał prawdziwy cud

Rodzice chcieli pożegnać zmarłe dziecko. Ich rozpacz przerwał prawdziwy cud Źródło: archiwum prywatne

Rodzice bardzo nie chcieli żegnać się ze swoim ukochanym dzieckiem u którego lekarze stwierdzili zgon. Był to dla nich potworny czas, który jakby zatrzymał się w miejscu. Niespodziewanie ich płacz przerwało coś niebywałego.

Jako przyszli rodzice posiadali się ze szczęścia, skrupulatnie kompletując wyprawkę dla swoich pociech. Nie mogli uwierzyć, gdy lekarz obwieścili im, że niebawem na świecie pojawi się nie jedno maleństwo, a dwoje. Szczęścia nie było końca, a całą radość w ułamku sekundy przerwały makabryczne wydarzenia. Duma połączyła się z wielką rozpaczą.

Rodzice nie chcieli żegnać swojego zmarłego dziecka 

Kate i David Ogg unosili się wręcz nad ziemią, gdy dowiedzieli się, że zostaną rodzicami, a gdy ciąża okazała się bliźniaczą wydawali się najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi. Choć wszystko mieli już przygotowane na przyjście chłopca i dziewczynki, poród bardzo ich zaskoczył. Do rozwiązania doszło o kilka tygodni za wcześnie, jednak ich mała córeczka urodziła się zdrowa i silna. 

Po kilku minutach na świat przyszedł również ich malutki synek, jednak jego los był o wiele tragiczniejszy. Malec nie ruszał się, nie płakał i co gorsza, nie oddychał. Wystarczyła chwila, by lekarze potwierdzili śmierć. Zrozpaczeni rodzice wzięli zimnego i sinego chłopca na ręce, mocno przytulając. Nie mogli przestać płakać widząc, że ten ani drgnie. Zdruzgotana kobieta najpierw do niego mówiła prosząc, by się obudził. Po chwili zaczęła do niego krzyczeć. Lekarze byli zmuszeni potwierdzić, że dziecko nie żyje, a rodzicom pozostało jedynie pożegnać się i oddać go w ręce medyków. Ci jednak nie chcieli wypuścić go z ramion. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rozpacz przerwał prawdziwy cud 

Nagle Kate poczuła, że jej maleńki synek się poruszył, jednak lekarze od razu ją zapewnili, że jest to zwyczajnie niemożliwe. Po chwili zrozpaczony ojciec wyznał, że chłopiec naprawdę się ruszył, a nawet chwycił go za palec. Nim specjaliści zdążyli zareagować, na sali rozległ się płacz malca. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje gwiazda telewizji. Aktor przedawkował narkotyki, miał 60 lat

2. Emeryci muszą się pospieszyć, jeśli chcą dostać trzynastą emeryturę. Zostało już niewiele czasu, by złożyć konieczny wniosek

Nikt nie mógł uwierzyć w cud, jaki się wydarzył. Szybko zaopiekowali się chłopcem, i choć musiał spędzić w szpitalu o kilka tygodni więcej niż jego siostra, w końcu pełen sił wrócił do domu, gdzie czekali na niego bliscy. Choć chłopiec ma już 5 lat i cieszy się pełnią zdrowia, rodzice i lekarze wciąż nie potrafią uwierzyć, że udało mu się przeżyć. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. Dopłaty do remontów obejmą cały kraj. Zyska nawet 12 milionów Polaków
  3. Barbara Kurdej-Szatan przekazała radosną nowinę, fani ślą gratulacje. Ona i mąż długo czekali, ale w końcu się udało
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Gwiazda serialu "Ranczo" ma bardzo złe wiadomości dla fanów. Ujawnia kulisy nowych odcinków, widzowie będą zawiedzeni

Źródło: jest pozytywnie 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News