Służby przeprowadziły wielką akcję, aby uratować ich córkę. To, co ratownicy usłyszeli później od rodziców dziewczynki nie mieści się w głowie

Służby przeprowadziły wielką akcję, aby uratować ich córkę. To, co ratownicy usłyszeli później od rodziców dziewczynki nie mieści się w głowie Źródło: Unsplash/Samantha Hartley

Rodzice mogli stracić swoją ukochaną córkę w morskich odmętach. Dziewczynka zawdzięcza życie szybkiej i zorganizowanej akcji, którą przeprowadzili lokalni ratownicy. To jak potem zostali potraktowani, wzbudziło niemałe kontrowersje.

Rodzice wypoczywali razem ze swoją córką u brzegu Kornwalii. Ich kilkuletnie dziecko pływało na materacu przy brzegu morza. W pewnym momencie fale zabrały ją zbyt daleko, a spanikowana dziewczynka nie potrafiła sobie poradzić w trudnej sytuacji.

Rodzice na chwilę zamarli. Bali się, że mogą stracić swoją córkę

Ratownicy na zgłoszenie rodziców szybko przystąpili do pomocy dziecku. Do akcji trzeba było zmobilizować śmigłowiec. Ostatecznie akcja ratunkowa się udała - córka wróciła do swoich rodziców, jedynie materac pozostał na wodzie - w trakcie ratowania życia nikt nie przejmował się taką rzeczą, jak warta kilka funtów dmuchana zabawka.

Rodzice zareagowali w sposób, którego nikt by się nie spodziewał. Większość z nich dziękowałaby ratownikom. Wiele osób, które zawdzięczają życie służbom, często wysyłają kwiaty lub drobne podarki w ramach wdzięczności. Rodzice dziewczynki wysłali natomiast rachunek, który miały pokryć służby za stratę materaca.

Rodzice nie okazali wdzięczności ratownikom. Wystawili im rachunek za straty

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rodzice zażądali od służb kilka funtów - otrzymali odpowiedź najlepszą z możliwych. Służby odpowiedziały im, że w takim razie poproszą o zwrócenie 7000 funtów za przeprowadzenie akcji, w której trzeba było wykorzystać helikopter. Po otrzymaniu takiej wiadomości rodzice umilkli. Co więcej - nie udzielali żadnych informacji mediów.

Dzisiaj grzeje 1. Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Szczere wyznanie o śmierci
2. Emerytura mundurowych. Zmiany podpisał już prezydent Duda

Jeden z ratowników z Wielkiej Brytanii skomentował sprawę dla mediów. Powiedział, że incydent faktycznie mógł się wydarzyć, ale miało to miejsce lata temu - w okolicach lat 80' XX wieku. Co kilka lat służby ratownicze upowszechniają tą starą, viralową historię, aby przypominać rodzicom o bezpieczeństwie ich dzieci w trakcie nadmorskich wakacji.

  1. Będziecie płakać! 5-latek zmarł na straszliwy nowotwór. Jego ostatnie życzenie złamie wam serce
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Margaret odchodzi z Kościoła. Czarę goryczy przelała masturbacja
  4. Tata usłyszał tylko wielki huk. Dla jego syna nie było już ratunku, zmarł na miejscu
  5. Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

Źródło: Metro UK

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu