Rodzice wydali fortunę na leczenie córki. Później wyszła straszna prawda o jej chorobie i natychmiast wezwali policję

Rodzice wydali fortunę na leczenie córki. Później wyszła straszna prawda o jej chorobie i natychmiast wezwali policję Źródło: youtube.com

Rodzice nigdy w życiu by nie pomyśleli, że córka tak ich oszuka. Jej obrzydliwe zachowanie wyszło na jaw w samą porę - nie wiadomo, ile jeszcze pieniędzy zostałoby przelane na jej konto. Wszystko dokładnie sobie zaplanowała.

Rodzice nie posiadali się ze zdumienia - oddali córce wszystkie pieniądze, poświęcili nerwy, czas i doznali dawki ogromnego stresu by w końcu dowiedzieć się, że wychowali swoje dziecko na oszustkę. Nastolatka miała być chora na praktycznie nieuleczalny nowotwór.

Rodzice byli zszokowani, kiedy dowiedzieli się o chorobie córki

Kochające się małżeństwo w 2013 roku przeżyło wstrząs. Ich córka, 19-letnia Hanna Dickenson, poinformowała, że choruje na raka w zaawansowanym stadium i zostało jej kilka miesięcy życia. Rodzice byli zrozpaczeni - przed oczami stanęła im wizja pustki i pogrzebu ukochanego dziecka. W tej sytuacji liczyło się tylko zebranie potrzebnych środków. 

Sami nie mieli zbyt wiele oszczędności, dlatego zorganizowali specjalną akcję. Zwrócili się o pomoc do rodziny, przyjaciół, a także obcych ludzi tworząc zbiórkę. Udało im się zebrać 40 tysięcy dolarów na leczenie córki. Rodzice przelali Hannie całą kwotę, lecz jej nowotwór nie reagował na drogie leczenie. Mięsak gładkokomórkowy nadal niszczył jej ciało od środka.

Hanna musiała ponieść konsekwencje swoich czynów. Dotkliwa prawda wyszła w końcu na jaw

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Hanna powiedziała rodzicom, że potrzebuje kolejnych pieniędzy na leczenie. Rodzice wzięli kredyty gdzie tylko mogli i w wysokości jaka tylko była możliwa. Po pewnym czasie przelali na konto córki 80 tysięcy dolarów. Niedługo potem przeżyli szok - o mało nie przypłacili tego zawałem. Poznali prawdę i zdecydowali się zawiadomić policję. Nie mogli puścić tego płazem, mimo że Hanna była ich dzieckiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Po seksie z mężem w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Lekarzom opadły szczęki, gdy zobaczyli co się stało

Okazało się, że dziewczyna wymyśliła sobie pomysł na idealne i dostatnie życie. Za pieniądze pochodzące ze zbiórek oraz kredytów ostro imprezowała i wydawała coraz więcej dolarów na kompletnie niepotrzebne jej rzeczy. W tym samym czasie dzieliła się też zdjęciami z klubów i domówek dobrze zaopatrzonych w alkohol. Hanna błagała o wybaczenie, lecz ostatecznie stanęła przed sądem. To niewybaczalne, do czego była zdolna. Ostatecznie została skazana na 410 tysięcy dolarów odszkodowania, ale nie miała skąd wziąć takich środków. Odsiedziała więc 3 miesiące w areszcie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

Źródło: Webniusy

Następny artykuł