Rodzice 5 nastolatek, których straszna śmierć wstrząsnęła całą Polską błagają o pilną pomoc

Rodzice 5 nastolatek, których straszna śmierć wstrząsnęła całą Polską błagają o pilną pomoc Źródło: facebook.com

Rodzice dziewczyn, które zginęły w koszalińskim escape-roomie, zaapelowali o pomoc. Sprawa, która na samym początku roku wstrząsnęła całą Polską wraca, a najbliżsi tragicznie zmarłych dziewczyn mają wielkie problemy ze zgromadzeniem materiału dowodowego w sprawie pożaru. Odpowiedź na ich prośbę może być nieoceniona.

Rodzice dziewczyn zmarłych w pożarze escape-roomu proszą o pomoc. Najbliżsi, którzy zmagają się z żałobą i postępowaniem prokuratorskim, zaapelowali do mieszkańców Koszalina o udostępnienie wszelkich nagrań i relacji z tamtej, tragicznej nocy. Pomoc może sprawić, że sprawa raz na zawsze zostanie zamknięta, a wszelkie wątpliwości zostaną rozwiązane.

Rodzice zmarłych proszą o pomoc. Chodzi o nagrania i relacje

Swój apel dotyczący pomocy w sprawie rodzice dziewczyn przedstawili w mediach społecznościowych. Pożar w escapie roomie, w którym zmarło 5 dziewczynek, nadal jest sprawą, która nie znalazła swojego rozwiązania. W związku z tym bliscy potrzebują nagrań z miejsca tragedii i świadków, którzy obserwowali pojawienie i rozprzestrzenianie się ognia.

- Jesteśmy rodzicami dziewczynek, które tragicznie zginęły podczas pożaru w dniu 4 stycznia 2019 r. w escape roomie przy ul. Piłsudskiego 88 w Koszalinie. Bardzo prosimy o udostępnienie nagrań i zdjęć z miejsca zdarzenia, które pomogą w ustaleniu przebiegu wydarzeń - możemy przeczytać w oświadczeniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nawet najmniejsza informacja jest cenna

Zdaniem rodziców, każda, nawet najdrobniejsza relacja może pomóc w rozwiązaniu zagadki pożaru i doprowadzeniu sprawy do finału, na czym zależy wszystkim bliskim zmarłych dziewczyn.

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono informacje o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał
2. Krzysztof Jackowski ma fatalne wieści dla milionów Polaków. Lepiej się przygotujcie na koszmarną zimę, tak źle jeszcze nie było

- Pożar wybuchł tuż po godzinie 17. Zależy nam na dokumentacji przebiegu zdarzeń od godziny 16.30 do godziny 18.30. Wiemy, że świadkowie gromadzili się od początku przy ogrodzeniu od strony biura podróży. Później również wzdłuż ulicy Piłsudskiego. Znaczenie ma dla nas każdy drobiazg, który państwu może wydawać się mało istotny. Wszystkie informacje - te udokumentowane na zdjęciach i nagraniach, ale też te, o których możecie nam opowiedzieć - mówi Adam Pietras, jeden z rodziców.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Listonosz porzuci przesyłkę. ZAPŁACISZ Ty, a grozi nawet sąd
  2. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  3. Znany kucharz podzielił się prostym sposobem na krojenie cebuli. Dzięki niemu nigdy więcej nie uronisz łez
  4. 27-letnia kobieta została brutalnie zgwałcona. Działanie, które po tym podjęła, zszokowało wszystkich
  5. Każdy kierowca musi to wiedzieć. Oszuści wyłudzają pieniądze metodą "na lusterko", nie daj się nabrać

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News