Piękna nauczycielka została po lekcjach sama z uczniem. Nie mieści się w głowie, co zaczęli robić, rodzice nie mogą uwierzyć

Piękna nauczycielka została po lekcjach sama z uczniem. Nie mieści się w głowie, co zaczęli robić, rodzice nie mogą uwierzyć Źródło: pikio.pl

Rodzice nie mogli uwierzyć, co ich dziecko robiło po zajęciach szkolnych. Nauczycielka kazała mu zostać w sali i wtedy doszło do szokującego wydarzenia.

Rodzice byli zdruzgotani, kiedy dowiedzieli się, co nauczycielka zrobiła z ich synem. Do skandalu doszło w amerykańskim Round Rock, mieście położonym w Teksasie. Randi Chaverria, nauczycielka w jednej ze znajdujących się tam szkół, kazała swojemu uczniowi zostać po zajęciach w klasie. To, co zrobiła, szokuje. 

Rodzice zszokowani zachowaniem nauczycielki

Randi Chaverria ma 36 lat, a od ostatnich sześciu pracowała w tamtejszej szkole. Była uważana za bardzo dobrego pedagoga. Co więcej, była cenioną przez rodziców i współpracowników nauczycielką. W maju 2019 roku otrzymała nawet wyróżnienie za swoją działalność pracowniczą. Szkoła Round Rock High School przyznała jej tytuł "Nauczycielki Roku". 

 

– Najważniejszą rolą nauczyciela jest to, abyśmy jak najlepiej kształtowali przyszłe pokolenia. Wierzę, że gdy opuszczą szkołę, będą zmieniać naszą rzeczywistość  i dobrze wypływać na życie innych – mówiła 36-latka na inauguracji roku szkolnego na początku września. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

36-letnia nauczycielka została aresztowana

O tym, co wydarzyło się w szkole, informuje "NY Post". Rodzice wraz ze swoim dzieckiem zgłosili sprawę na policję. Chłopak zeznał, że nauczycielka uprawiała z nim seks oralny w klasie po zajęciach lekcyjnych. Po tych zeznaniach policja w Teksasie aresztowała 36-letnią kobietę. Uczeń twierdził, że ta sytuacja nie miała miejsca tylko raz. Zeznał, że do takiej relacji doszło między nimi dwa razy. Pierwszy raz wydarzyło to się już w październiku.

Można by było pomyśleć, że to chłopięcy wymysł lub chęć zabłyśnięcia wobec rówieśników. Jednak rodzice chłopca mieli dowody na słuszność syna. Nauczycielka bowiem wysyłała mu SMS-y, a ich treść jednoznacznie potwierdziła jego słowa. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została zgwałcona na oczach matki. Po wszystkim kobieta powiedziała do córki jedno porażające zdanie

2. Watykan trzymał to w ogromnej tajemnicy przed światem. Papież Franciszek przeszedł operację

Reakcja policji była natychmiastowa. Jeszcze przed aresztowaniem, kobieta wzięła urlop, a gdy skandal wyszedł na jaw, złożyła wypowiedzenie. Kobieta trafiła do aresztu w Williamson County, z którego wyszła po wpłaceniu kaucji. Obecnie czeka na proces i decyzję, czy straci możliwość wykonywania zawodu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób
  2. Obniżono Kaczyńskiemu emeryturę, mocno tajemnicze. I tak jest bajecznie wysoka
  3. Mąż strasznie upokorzył żonę podczas mowy pogrzebowej. Umarła na zabójczy nowotwór
  4. Kobieta w 9 miesiącu ciąży nie chciała przestać tańczyć. Zrobiła krok w lewo i nagle wszystkim odebrało mowę
  5. Nawet kret nie pomaga na zatkany zlew? Mamy sprawdzone rozwiązanie   
  6. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News