Dwulatek był na wycieczce w mini zoo. Kilka dni później już nie żył, rodzice są zrozpaczeni

Dwulatek był na wycieczce w mini zoo. Kilka dni później już nie żył, rodzice są zrozpaczeni Źródło: .

Rodzice byli pewni, że ich dziecku nie może stać się żadna krzywda w mini zoo, a co więcej sądzili, że wróci pełne szczęścia w związku z nowymi odkryciami. Prawda okazała się jednak zupełnie inna i o wiele bardziej brutalna. Dwulatek zaraz po wycieczce trafił do szpitala, a niedługo potem zmarł.

Rodzice zamiast cieszyć się, że ich dwulatek eksploruje świat i poznaje nowe zwierzęta, przeżyli prawdziwy koszmar. Tuż przed wycieczką nikt nie spodziewał się, że przyniesie ona tak wstrząsające skutki. Jak się okazuje, mały chłopiec nie był jedynym, który ucierpiał. 

Rodzice stracili własne dziecko 

Makabryczna sytuacja rozegrała się w Stanach Zjednoczonych w San Diego, w czerwcu bieżącego roku. Na terenie miejscowego jarmarku zostało utworzone mini zoo, które mógł odwiedzić każdy. Największym zainteresowaniem cieszył się jednak wśród najmłodszych, którzy chętnie przybywali tam wraz ze swoimi rodzicami, by podziwiać najróżniejsze zwierzęta.

Dwuletni chłopiec był jednym z miliona osób zwiedzających zagrodę i to właśnie on trafił w ubiegły piątek do szpitala. Lekarze długo walczyli o jego życie, jednak bezskutecznie. Maluch zmarł w poniedziałek. Jego rodzice wciąż nie potrafią uwierzyć w to, co się stało i przede wszystkim pogodzić się z faktem, że z dnia na dzień stracili swoje ukochane maleństwo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co było powodem śmierci chłopca? 

Jak się okazało w chwilę po całym zajściu, zagroda ze zwierzętami została zamknięta. Dwulatek był jednym z czworga dzieci, u których tuż po wycieczce wykryto bakterie E. Coli i to własnie one, doprowadziły do śmierci chłopca. Po wstrząsających doniesieniach specjaliści rozpoczęli śledztwo, dzięki któremu uda się dowiedzieć, w jaki dokładnie sposób doszło do zarażenia.

Na chwilę obecną udało się wykluczyć, że do zarażenia mogło dojść poprzez spożycie określonych pokarmów. Wciąż jednak nie wiadomo, która dokładnie zagroda na San Diego County Fair okazała się tą niebezpieczna dla zdrowia maluchów. Śledczy usilnie starają się poznać prawdę, jednak z uwagi na częstotliwość odwiedzania tego miejsca sprawa nie należy do najłatwiejszych. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dramat Aleksandry Kwaśniewskiej! Po latach zdradziła bolesną tajemnicę o swoim ojcu i aborcji
  2. Anna Komorowska w dniu ślubu z Bronisławem wyglądała jak milion dolarów! Ujawniono ich zdjęcie ślubne. Nie poznacie prezydenta!
  3. Wiadomo z jakiego powodu Beata Tyszkiewicz NAPRAWDĘ odeszła z Tańca z Gwiazdami. Strasznie smutne
  4. Witold Pyrkosz umarł w wyjątkowo bolesny sposób. Aż przykro czytać
  5. Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej? Totalnie inna postać niż córka
  6. Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej

Źródło: Wprost

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News