Światowa opinia publiczna wstrząśnięta jest historią przyrodniego rodzeństwa, które regularnie gwałciło dzieci. Co jeszcze bardziej oburzające, wszystko chętnie nagrywali, a filmy przekazywali wspólnej koleżance, która pomagała im wyszukiwać kolejne ofiary. Wreszcie stanęli jednak za to przed sądem.

Przyrodnie rodzeństwo – 18-letnia Emily Thompson i 26-letni David Thatcher pochodzą z Neath w Walii. Wspólnie dokonali oni trzech gwałtów na dzieciach. Pomagała im w tym 28-letnia Mandy Wright, z którą wymieniali się pedofilskimi nagraniami oraz fotografiami stworzonymi podczas molestowania nieletnich ofiar.

Przestępstwa rodzeństwa wyszły na jaw, kiedy Thatcher umówił się z 14-latką, która okazała się jednak dorosłą kobietą. Całej trójce oprawców udowodniono wtedy 36 przypadków molestowania seksualnego nieletnich.

Mężczyzna, jako osoba w największym stopniu odpowiedzialna za gwałty, został skazany na 26 lat więzienia. Jego przyjaciółka spędzi za kratami 7 lat, a siostra – 12.

18-latce nie pomogły tłumaczenia, że pomagała bratu, ponieważ była w nim zakochana. Jak twierdziła w czasie procesu, szukała dla niego kolejnych ofiar, aby on także zwrócił na nią uwagę. Sąd nie potraktował tego jednak jako okoliczności łagodzących.

...

Zobacz również