Odważne wyznanie partnerki polskiego aktora. Cała prawda wyszła na jaw

Odważne wyznanie partnerki polskiego aktora. Cała prawda wyszła na jaw Źródło: Fot. Facebook/Robert Rozmus

Robert Rozmus kilka lat temu związał się z dużo młodszą od siebie kobietą. Nawet kiedy urodziła ona artyście pierwsze dziecko, w mediach spekulowano o rozpadzie kontrowersyjnej relacji. Co ciekawe, doniesienia te postanowiła właśnie stanowczo skomentować partnerka gwiazdora.

Robert Rozmus i Anna Ćwięka mają 3-letnią córeczkę. Dziewczynka jest oczkiem w głowie rodziców, chociaż aktor sam bezpośrednio przyznawał, że początkowo pogodzenie się z utratą uwagi partnerki było dla niego trudne.

Robert Rozmus przechodzi kryzys?

Ostatecznie w mediach spekulowano więc wielokrotnie, że gwiazdor oraz jego o 27 lat młodsza miłość wkrótce się rozstaną. Jak się jednak okazuje, młodzi rodzice kwitną i są coraz bardziej szczęśliwi. Aby podkreślić, że związek Rozmusa i Ćwięki jest naprawdę stabilny, artystka stanowczo o nim opowiedziała. Co wyznała mediom?

Partnerka Rozmusa dementuje wszystkie plotki

- Córka jest urocza i coraz bardziej przypomina tatę. (...) Jestem za nią Robertowi bardzo wdzięczna - wyznała aktorka w rozmowie z "Twoim Imperium", a jej słowa opatrzono rodzinnymi zdjęciami pary oraz ich córeczki. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda Polsatu i TVN szokuje. Straszna choroba powróciła, nie ma sił z nią walczyć
  2. Gwiazda TVP OKRUTNIE o koleżance z TVN. „To choroba”
  3. Wstrząsające! Gwiazda TVN próbowała się zabić
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News