Lewandowski ofiarą! Wszyscy internauci to zobaczyli

Lewandowski ofiarą! Wszyscy internauci to zobaczyli

Robert Lewandowski jest niekwestionowaną gwiazdą reprezentacji Polski. Kapitan Polaków obecnie jest napastnikiem w niemieckim Bayern'ie Monachium, jednak w mediach społecznościowych wciąż obserwowany jest przez tysiące fanów z rodzinnego kraju. Na jego koncie pojawił się wpis, który zszokował wszystkich. Piłkarz najprawdopodobniej stał się ofiarą hakerów, którzy przejęli jego konto. 

Robert Lewandowski nigdy na portalach społecznościowych nie wypowiada się na tematy polityczne, dlatego też wpis, który niedawno pojawił się na jego profilu na Twitterze zaskoczył wielu jego fanów. Prawdopodobnie padł on ofiarą ataku hakerów, którzy chcieli zrujnować jego wizerunek.

Robert Lewandowski ofiarą hakerów?

Lewandowski znany jest z unikania wpisów o zabarwieniu politycznym. Zwykle unika tego tematu jak tylko może, dlatego też wpis, który pojawił się na jego profilu na Twitterze zaskoczył wszystkich i wywołał wiele komentarzy fanów, które podzielone były pomiędzy te w których było przekonanie o pomyłce lub włamaniu na konto oraz te, które głośno krytykowały słowa sportowca.

Robert Lewandowski wspiera Turcję?!

Piłkarz na swoim koncie zamieścił wpis o treści "I support Turkey against the US position" (Wspieram Turcję przeciwko pozycji USA), który dodatkowo został przetłumaczony jeszcze na dwa języki. Dodatkowo konto opatrzone zostało tureckimi flagami i napisem "Turcja" w opisie. Screen/Twitter/Bayern & Germany Wpis został bardzo szybko usunięty, następnie profil również wrócił do swojego poprzedniego stanu. Post został udostępniony przez profil Bayern & Germany, a Tomasz Zawiślak odpowiadający za media społecznościowe sportowca wyjaśniał, że za wszystko odpowiedzialni są hakerzy z Turcji. Komentarz dotyczył napiętej sytuacji między USA oraz Turcją. Wobec tureckich ministrów nałożone zostały sankcje, które były reakcją Stanów Zjednoczonych na aresztowanie i przetrzymywanie przez dwa lata w Turcji amerykańskiego pastora - Andrew Craiga Brunsona. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Reprezentant Polski odchodzi z kadry. To wielka strata dla naszej drużyny
  2. PIES WPADŁ W BESTIALSKĄ PUŁAPKĘ. POMOGLI MU CUDOWNI LUDZI, POPŁACZESZ SIĘ
  3. Polski gwiazdor załamany. Pogrążył się w ciężkiej żałobie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News