Robert Lewandowski odniósł się do plotek o drugiej ciąży. "Jeśli będziemy mieć drugą córeczkę, będę jeszcze szczęśliwszy"

Robert Lewandowski odniósł się do plotek o drugiej ciąży. "Jeśli będziemy mieć drugą córeczkę, będę jeszcze szczęśliwszy" Źródło: Screenshot z youtube.com/OnetRano

Anna Lewandowska jest w kolejnej ciąży? W ostatnim czasie w mediach coraz częściej poruszany jest temat drugiego dziecka, którego to rzekomo spodziewa się dobrze znana w Polsce trenerka fitness. Jej mąż postanowił odpowiedzieć na pytanie w zaskakujący sposób.

Anna Lewandowska niedawno urodziła córeczkę, o czym rozpisywały się media w całej Polsce. Przyjście na świat Klary było radosną nowiną, którą chętnie dzieliła się z internautami także mama Klary na swoim Instagramie.

W ostatnim czasie niektóre portale zasugerowały, że Lewandowska jest w kolejnej ciąży. Na sugestie odpowiedział sam Robert Lewandowski.

Anna Lewandowska jest w ciąży?

Kiedy Anna była jeszcze w ciąży Lewandowski pytał znajomych "jak to jest mieć dziecko". Opowiadali mu wtedy przeróżne historie, a także dzielili się z nim doświadczeniami. To jednak w żaden sposób nie równało się uczuciom, które pojawiły się razem z przyjściem na świat małej Klary.

 - Często rozmawiałem ze znajomymi ojcami, którzy opowiadali mi, jak to jest mieć dziecko. Cieszyłem się ich szczęściem, gratulowałem, czułem, że są szczęśliwi. Jednak dopóki ja tego nie doświadczyłem, to tak naprawdę nie wiedziałam, o czym mówili. Jak Klara pojawiła się na świecie, mogłem śmiało powiedzieć: już wiem, wreszcie wiem - wyznaje podekscytowany Robert Lewandowski w wywiadzie dla "Baby by Ann".

Robert Lewandowski, gdy urodziła się jego córka, dosłownie nie mógł nacieszyć się jej obecnością. Od samego początku poświęcał jej każdą swoją wolną chwilę, gdy tylko był domu. Ostatnio postanowił odnieść się do spekulacji internautów, którzy uważają, że Anna jest w kolejnej ciąży.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Jestem szczęśliwy. Jeśli będziemy mieć drugą córeczkę, będę jeszcze szczęśliwszy i dumny. Zobaczymy, co będzie - mówi Robert Lewandowski.

Wypowiedź ta przez użytkowników sieci jednoznacznie potraktowana została jako wyraźny znak potwierdzający, że to nie tylko plotka i coś faktycznie jest na rzeczy. Według nich Anna jest w drugiej ciąży. Póki co nie jest to oficjalna informacja. Jeśli jednak to prawda - Klara będzie miała rodzeństwo, co z pewnością jest wspaniałą nowiną.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Sensacja w TVN! Faworyt wyrzucony z "Agent Gwiazdy"
  4. Kolejne dramatyczne szczegóły spod Nanga Parbat. Śmierć i krzyk z bólu
  5. Dominika Tajner podjęła kontrowersyjną decyzję. Spełniły się najczarniejsze wizje Michała
  6. Aktor "M jak Miłość" bezczelnie oszukany. Teraz ma osobistą prośbę

Źródło: Viva!

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News