Lewandowski szokuje! Otwarte oświadczenie ws. końca kariery

Lewandowski szokuje! Otwarte oświadczenie ws. końca kariery Źródło: yt/Przeglad Sportowy

Robert Lewandowski ogłasza koniec kariery? Właśnie udzielił wywiadu jednemu z niemieckich dzienników. Wspomniał także konflikt z Bayernem, który w minionym roku szeroko komentował świat. Jego są plany Lewego?

Robert Lewandowski w rozmowie z dziennikiem "Sport Built" postanowił odnieść się do plotek na temat jego ewentualnych zmian klubowych. Opowiedział także o kulisach konfliktu z Bayernem i zapowiedział, jakie są jego dalsze kroki. Odniósł się w nich do końca kariery.

Czy Robert Lewandowski planuje koniec kariery? Zaskakująca deklaracja sportowca

Latem do mediów napłynęły wiadomości, że mężczyzna toczy spór z Bayernem. Spekulowano więc, że będzie chciał zmienić klub i barwy. Wielu dziennikarzy wymieniało Real Madryt, w końcu - Paris Seint-Germain. - Zmiany już nie zaprzątają mi głowy. Przyznaję: latem były inne sprawy i problemy, ale już się skończyły - powiedział Lewy w rozmowie z dziennikiem. Dziennikarze sportowi punktowali listę "sprawek" Roberta, która miała go doprowadzić do opuszczenia Bayernu. W trakcie kłótni między nim a zarządem miało dochodzić do ostrej wymiany zdań. Za wszelkie swoje niepowodzenia piłkarz obarczał innych. To miało się spotkać z jego kryzysem wizerunkowym. Koniec roku sprzyja podsumowaniom, więc sportowiec już wie, że problemy w komunikacji się skończyły. Okazuje się, że choć myślał o zakończeniu kariery w niemieckim klubie, teraz najgorsze ma za sobą. - Jedną z możliwości jest zakończenie kariery w Bayernie. Jest całkiem możliwe, że zostanę w tym klubie na długi czas. W pełni utożsamiam się z Bayernem Monachium - przyznał w rozmowie z dziennikarzami.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Piłkarz rozważa więc, w swoich dalekosiężnych planach, pozostanie w Bayernie do momentu aż sam zdecyduje o końcu kariery. Mężczyzna przyznał, że kryzys jest już za nim, a współpraca z klubem jest udana. W tym roku monachijski klub miał zawodzić. Być może obecność Lewego pomoże władzom dostać się na szczyt. - Myślę, że pomoże nam jeśli przyjdzie do zespołu jeden lub dwóch graczy z najwyższego poziomu - ocenił kondycję swojego klubu polski kapitan. Nie wiadomo jednak, co poróżniło władze klubu z Lewym. Być może potrzebny był mu zwyczajny odpoczynek.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Anna Lewandowska postanowiła ujawnić informację, na którą czekały setki Polek
  2. Strasznie smutne. Anna Lewandowska potwornie upokorzona w święta
  3. Anna Lewandowska brutalnie skrytykowana. Pochwaliła się nowym projektem, fani bezlitośni
  4. Joanna Kulig: mąż aktorki to znany reżyser. Jak wygląda?
  5. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News