Będzie skandal! Robert Lewandowski kończy karierę w kadrze?

Będzie skandal! Robert Lewandowski kończy karierę w kadrze?

Robert Lewandowski do tej pory był niekwestionowaną gwiazdą naszej reprezentacji. Piłkarz miał na mundialu zrobić furorę, ale niestety, nie potoczyło się to tak pięknie. Być może czeka nas skandal i Lewy skończy karierę w kadrze.

Po ostatnim meczu Polska - Kolumbia pozostał nam smutek i niesmak. Nasi piłkarze przegrali trzy do zera. Nic nie pomogło, nawet zmiany w składzie, które wprowadził selekcjoner Adam Nawałka. Po przegranej pojawia się wiele doniesień o tym, że część piłkarzy skończy teraz karierę w kadrze. Czy Robert Lewandowski będzie wśród nich. Lewandowski jest jedną z największych gwiazd w naszej reprezentacji. Niestety, nie spełnił oczekiwań kibiców na mundialu. Na konferencji prasowej zwołanej po ostatnim meczu odpowiedział w taki sposób na pytanie dziennikarza, że wiele osób spekuluje o tym, że Lewy również chce zakończyć karierę w kadrze, podobnie jak m.in. Łukasz Fabiański czy Łukasz Piszczek.

Robert Lewandowski odejdzie z kadry?

- Staramy się wypowiadać na temat turnieju, tego jak wyglądał cały sezon przed nim. Nie ma co wybiegać za bardzo w przyszłość - odparł wymijająco Lewandowski na pytanie o zakończenie kariery. Wcześniej złapał się za głowę. Wiele osób uznało to za poszlakę, że może faktycznie Lewy chce odejść z kadry. Fakt wymijającej odpowiedzi uruchomił lawinę spekulacji na ten temat. Natychmiast pojawiły się przepuszczenia, że Lewandowski podjął już decyzję ale nie chce jej zdradzać aż do zakończenia mundialu w Rosji. - Jestem rozczarowany jak zagraliśmy. Nigdy nie mówiłem, że to może być mój turniej życia. Nie wiem, jakie argumenty za tym przemawiały. Okazji to strzelenia gola miałem niewiele. Czuję się odpowiedzialny za porażki, ale nie pod względem osobistym. Piłka nożna to sport zespołowy. Nic więcej nie mogłem zrobić - mówił Robert Lewandowski na temat samego meczu. - Było dużo satysfakcji, teraz zawaliliśmy, nie jesteśmy w stanie przeskoczyć pewnego poziomu. W niedzielę było widać różnicę klas. Eliminacje i awans były sukcesem. Na więcej nie było nas stać. Ciężko jest zdobyć punkty tylko walką – na mundialu samo zaangażowanie to za mało - podsumował mistrzostwa piłkarz. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie żyje człowiek, którego filmy zachwycały nas wszystkich
  2. Steczkowska przeżywa dramat. Jest załamana tym co jej zrobili
  3. Legenda polskiej muzyki trafiła do psychiatryka. Przez lata trzymano to w tajemnicy
Źródło: sport.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News