Elton John fanem Lewego? Legenda muzyki kupiła synowi wymowny prezent

Elton John fanem Lewego? Legenda muzyki kupiła synowi wymowny prezent Źródło: Youtube.com/ FC Bayern München

Robert Lewandowski jest ulubionym piłkarzem Eltona Johna? Wiele wskazuje na to, że legenda muzyki rockowej jest pod wielkim wrażeniem kunsztu piłkarskiego napastnika reprezentacji Polski. Potwierdzeniem tej teorii jest zdjęcie, na którym syn artysty prezentuje się z wymownym prezentem.

Robert Lewandowski jest z pewnością obiektem uwielbienia na całym świecie. Napastnik niemieckiego Bayernu Monachium i reprezentacji Polski od lat prezentuje wielką, sportową klasę, a jego gole zachwycają kibiców piłki nożnej ze wszystkich zakątków świata.

Jak się okazuje, polski strzelec ma miłośników także wśród wielkich ikon i legend, które nie mogą nadziwić się kunsztem prezentowanym przez piłkarza. Jedną z takich osób jest kultowy piosenkarz Elton John, który sprezentował swojemu dziecku upominek związany z postacią kapitana reprezentacji Polski.

Robert Lewandowski uwielbiany przez Eltona Johna? Zaskakujące zdjęcia syna piosenkarza

O tym, że sir Elton jest wielkim fanem piłki nożnej nie trzeba przekonywać nikogo. Artysta przez wiele lat wspomagał zarówno jako kibic, jak i prezydent klubu występującego w Premier League zespołu londyńskiego Watfordu. Jak widać, piosenkarzowi mimo lat nie ubywa pasji do oglądania zawodów piłkarskich, czego dowodem jest publikacja umieszczona na jego Instagramie.

Synowie legendy muzyki zostali uwiecznieni przez swojego ojca w trykotach klubu ze stolicy Bawarii. Elton John najprawdopodobniej nabył je ostatnio w trakcie trasy koncertowej, w trakcie której odwiedził Monachium. Jedno z dzieci artysty z wizyty ojca w niemieckim mieście dostało trykot bramkarski z nadrukowanym nazwiskiem bramkarza "Bawarczyków" Manuela Neuera, drugie zaś z dumą przywdziało koszulkę Roberta Lewandowskiego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zdjęcie stało się prawdziwym fenomenem

Fotografia prezentująca dzieci artysty w koszulkach mistrza Niemiec wywołały niemałe poruszenie w internecie. Samo zdjęcie zostało polubione przez 70 tysięcy internautów, a wśród komentujących fotografię nie zabrakło znanych osobistości. Nawet pracodawcy Neuera i Lewandowskiego, czyli przedstawiciele Bayernu Monachium odnieśli się do publikacji i wskazali, że wybór, jakiego dokonał Elton John, wybierając prezenty dla pociech był jak najbardziej słuszny.

- Nasi bohaterowie pucharu Niemiec – świetny wybór Rocketman – czytamy w komentarzu napisanym przez oficjalne, instagramowe konto niemieckiej drużyny.

Instagram/Elthon John

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnej polskiej aktorki zginęła w TRAGICZNYM wypadku. Była zjawiskowo piękna
  2. TRAGICZNA katastrofa lotnicza! Właśnie ZGINĄŁ kochany przez miliony muzyk
  3. Marta Kaczyńska jest w kolejnej ciąży?! Wielkie poruszenie po jej najnowszym zdjęciu (FOTO)
  4. Potężna burza wokół Anny Muchy. Fani pytają jej, jak po tym, co zrobiła, może wracać do męża i dziecka
  5. Koszmarna katastrofa lotnicza przy granicy z Polską. Nikt nie przeżył
  6. Dramatyczne słowa żony zabitego Adamowicza. Wyznała smutną prawdę i zamieściła zdjęcia

Źródło: Wprost

Następny artykuł