Wyceniono majątek Lewandowskich. Kosmiczna kwota przechodzi najśmielsze oczekiwania

Wyceniono majątek Lewandowskich. Kosmiczna kwota przechodzi najśmielsze oczekiwania Źródło: _rl9 Instagram.com

Robert Lewandowski jest prawdopodobnie jednym z najlepszych piłkarzy w polskiej historii. O jego wyczynach na boisku piszą media na całym świecie. Za wielkim talentem, jak się okazuje, idą również wielkie pieniądze. Wiadomo, na ile wyceniany jest majątek sportowego małżeństwa, kwota jest naprawdę astronomiczna.

Robert Lewandowski to wzór dla wielu ludzi marzących o tym, aby osiągnąć w życiu tyle co reprezentant Polski. Widać to po liczbie obserwatorów na Instagramie, ponieważ jego poczynania śledzi tam blisko 18 milionów osób na całym świecie. Ile jest wart majątek piłkarza? 

Robert Lewandowski wraz z żoną dbają o swoją markę

Robert Lewandowski podpisuje wiele intratnych kontraktów reklamowych, dzięki czemu zarobki klubowe nie są jedynymi pieniędzmi, jakie trafiają do domowego budżetu. Zarówno piłkarz, jak jego żona, znają się na interesach i potrafią przekuć pomysł w biznes. Przykładem może być marka ze zdrową żywnością założoną przez Annę Lewandowską. Małżeństwo dba o to, co udostępniają w mediach i kreują się na szczęśliwą rodzinę. Z najnowszych informacji wynika jednak, że mało kto może pochwalić się tak ogromnym majątkiem jak sportowe małżeństwo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kosmiczna kwota przechodzi najśmielsze oczekiwania

W materiale udostępnionym przez Interię możemy się dowiedzieć, że dziennikarze "Wprost" pokusili się o stworzenie listy 100 najbogatszych Polaków i nie zabrakło na niej naszego najlepszego piłkarza. Robert Lewandowski zaliczył awans w stosunku do poprzedniego roku aż o osiem pozycji. Według ustaleń Lewandowscy zgromadzili majątek o wartości 500 milionów złotych. Należy pamiętać, że majątek to nie tylko oszczędności zgromadzone na koncie, ale m.in. również nieruchomości. Każdy zwykły zjadacz chleba, widząc podobną kwotę, może być w szoku. Chociaż jeszcze większym szokiem może być to, że Lewandowscy wcale nie plasują się na czele rankingu.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne doniesienia o Mateuszu Morawieckim. Niestety, żywioły uderzyły w jego dom, wstrząsające zdjęcie

2. Przedszkolanka przywiązała dziewczynkę do krzesła. Rodzice odkryli prawdę przez przypadek

Znajdują się w ogonie stawki

Robert Lewandowski wraz z Anią pomimo tak ogromnego majątku nie pojawiają się w czołówce rankingu stworzonego przez Wprost. Małżeństwo uplasowało się "dopiero" na 80. miejscu. Ciekawe, czy za rok dzięki sprawnemu zarządzaniu firmami oraz sukcesami na polu sportowym znów pomnożą swój 500 milionowy majątek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandal
  2. Tak wygląda dom Roberta Lewandowskiego. Fotografie gigantycznej posiadłości zwalają z nóg, niejeden mógłby się zgubić
  3. Chłopczyk chciał nakarmić psa. Nikt nie mógł przewidzieć, co się za chwilę stanie, nagranie mówi wszystko
  4. Mało kto wie, co łączy Eleni z bratem męża. Nie chodzi tylko o więzy rodzinne, fani przecierają oczy ze zdumienia
  5. Magda Gessler pokazała zdjęcie, ale nie przewidziała reakcji. Fanka zauważyła ważny szczegół, chodzi o włosy
  6. Wielkie zmiany dla Polaków, wchodzą w życie nowe przepisy. Dotyczą naszych urlopów

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News