Nawet najwięksi fani o tym nie wiedzieli! Niesamowicie zaskakujący szczegół z przeszłości Roberta Janowskiego

Nawet najwięksi fani o tym nie wiedzieli! Niesamowicie zaskakujący szczegół z przeszłości Roberta Janowskiego Źródło: screen/youtube/TVP VOD

Robert Janowski jeszcze do niedawna był najbardziej rozpoznawalną twarzą Telewizji Polskiej, a każdemu Polakowi kojarzył się przede wszystkim z kultowym muzycznym teleturniejem "Jaka to melodia?". Te czasy ku rozpaczy fanów niestety już minęły, teraz jednak na jaw wyszło coś, czego o gwiazdorze nie wiedział prawie nikt. 

Robert Janowski stał się osobą powszechnie znaną i rozpoznawaną w 1997 roku, kiedy zdecydował się poprowadzić muzyczny teleturniej TVP - "Jaka to melodia?". Format szybko wzbudził ogromną sympatię widzów, na co główny wpływ miał charyzmatyczny prowadzący, który po czasie stał się ikoną Telewizji Polskiej oraz jedną z najbardziej lubianych postaci polskiego show-biznesu. Rozstanie celebryty z TVP dla milionów Polaków było ogromnym szokiem, w który nie chciało się wierzyć do ostatniego momentu. Jego miejsce zajął Norbi, który od samego początku jest głośno krytykowany przez widzów, a wszyscy z niepokojem czekają na ogłoszenie, co Robert Janowski planuje dalej robić w polskich mediach. Wszystkim wydaje się, że doskonale go znają, bo latami gościł na naszych ekranach, jednej rzeczy jednak nie są świadomi nawet najbardziej wierni i oddani mu fani.

Tego o Robercie Janowskim nie wie prawie nikt

Dla większości z nas Robert Janowski jest "jedynie" osobowością telewizyjną, która przez lata związana była z Telewizją Polską, która w ostatnim czasie została w skandaliczny sposób pozbawiona swojego stanowiska. Część osób zdaje sobie sprawę z tego, że celebryta jest również bardzo aktywnym muzykiem, pozostałych szczegółów z jego życia nie wie natomiast prawie nikt. Tymczasem okazuje się, że oprócz działalności muzycznej i występowania przed kamerami, Robert Janowski parał się w życiu różnymi rodzajami aktywności. Dla milionów fanów z pewnością największym szokiem będzie, że w czasie studiów był akademickim reprezentantem Polski w tenisie stołowym. Kto wie, może gdyby poświęcił się zupełnie temu sportowi, znany byłby teraz jako zupełnie inna osoba.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co oprócz prowadzenia "Jaka to melodia?" robił w życiu Robert Janowski?

Była gwiazda "Jaka to melodia?" od najmłodszych lat miała związek z muzyką. Robert Janowski uczęszczał do podstawowej szkoły muzycznej w klasie fortepianu, a następnie do średniej muzycznej w klasie fagotu, żadnej z nich jednak nie ukończył. Jest absolwentem szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu, a zaskoczeniem dla wszystkich będzie z pewnością również to, iż ukończył weterynarię na WMW SGGW oraz podyplomowe studia pedagogiczne. Swoją karierę zawodową zaczynał od desek wielu amatorskich teatrów, a w pewnym czasie występował nawet z różnymi formacjami rockowymi lat 80., m.in. z legendarnym Oddziałem Zamkniętym. Jego utwory wielokrotnie wykorzystywane były do różnego rodzaju przedstawień, musicali oraz filmów, w których zresztą sam chętnie występował. Na koncie ma również dwie świetnie przyjęte przez fanów książki - "Muzyka mojego życia" oraz "Przypadki. Robert Janowski". ZOBACZ TAKŻE: 
  1.  Gdzie mieszka Beata Kozidrak? Jej GIGANTYCZNA willa wprawia w osłupienie
  2. Nie uwierzycie w zarobki Szpaka. Taka FORTUNA jest niewyobrażalna
  3. Martyniuk przerywa milczenie. Ma już tego dość
  4. Rodzina Magdy Gessler legła w gruzach. Gigantyczny dramat, wszystko stracone
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News