Robert Janowski jeszcze do niedawna był najbardziej rozpoznawalną twarzą Telewizji Polskiej, a każdemu Polakowi kojarzył się przede wszystkim z kultowym muzycznym teleturniejem „Jaka to melodia?”. Te czasy ku rozpaczy fanów niestety już minęły, teraz jednak na jaw wyszło coś, czego o gwiazdorze nie wiedział prawie nikt. 

Robert Janowski stał się osobą powszechnie znaną i rozpoznawaną w 1997 roku, kiedy zdecydował się poprowadzić muzyczny teleturniej TVP – „Jaka to melodia?„. Format szybko wzbudził ogromną sympatię widzów, na co główny wpływ miał charyzmatyczny prowadzący, który po czasie stał się ikoną Telewizji Polskiej oraz jedną z najbardziej lubianych postaci polskiego show-biznesu.

Rozstanie celebryty z TVP dla milionów Polaków było ogromnym szokiem, w który nie chciało się wierzyć do ostatniego momentu. Jego miejsce zajął Norbi, który od samego początku jest głośno krytykowany przez widzów, a wszyscy z niepokojem czekają na ogłoszenie, co Robert Janowski planuje dalej robić w polskich mediach. Wszystkim wydaje się, że doskonale go znają, bo latami gościł na naszych ekranach, jednej rzeczy jednak nie są świadomi nawet najbardziej wierni i oddani mu fani.

Tego o Robercie Janowskim nie wie prawie nikt

Dla większości z nas Robert Janowski jest „jedynie” osobowością telewizyjną, która przez lata związana była z Telewizją Polską, która w ostatnim czasie została w skandaliczny sposób pozbawiona swojego stanowiska. Część osób zdaje sobie sprawę z tego, że celebryta jest również bardzo aktywnym muzykiem, pozostałych szczegółów z jego życia nie wie natomiast prawie nikt.

Tymczasem okazuje się, że oprócz działalności muzycznej i występowania przed kamerami, Robert Janowski parał się w życiu różnymi rodzajami aktywności. Dla milionów fanów z pewnością największym szokiem będzie, że w czasie studiów był akademickim reprezentantem Polski w tenisie stołowym. Kto wie, może gdyby poświęcił się zupełnie temu sportowi, znany byłby teraz jako zupełnie inna osoba.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Robert Janowski tym się nie chwalił! Zaskakujące fakty z życia prezentera

Co oprócz prowadzenia „Jaka to melodia?” robił w życiu Robert Janowski?

Była gwiazda „Jaka to melodia?” od najmłodszych lat miała związek z muzyką. Robert Janowski uczęszczał do podstawowej szkoły muzycznej w klasie fortepianu, a następnie do średniej muzycznej w klasie fagotu, żadnej z nich jednak nie ukończył. Jest absolwentem szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu, a zaskoczeniem dla wszystkich będzie z pewnością również to, iż ukończył weterynarię na WMW SGGW oraz podyplomowe studia pedagogiczne.

Swoją karierę zawodową zaczynał od desek wielu amatorskich teatrów, a w pewnym czasie występował nawet z różnymi formacjami rockowymi lat 80., m.in. z legendarnym Oddziałem Zamkniętym. Jego utwory wielokrotnie wykorzystywane były do różnego rodzaju przedstawień, musicali oraz filmów, w których zresztą sam chętnie występował. Na koncie ma również dwie świetnie przyjęte przez fanów książki – „Muzyka mojego życia” oraz „Przypadki. Robert Janowski”.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1.  Gdzie mieszka Beata Kozidrak? Jej GIGANTYCZNA willa wprawia w osłupienie
  2. Nie uwierzycie w zarobki Szpaka. Taka FORTUNA jest niewyobrażalna
  3. Martyniuk przerywa milczenie. Ma już tego dość
  4. Rodzina Magdy Gessler legła w gruzach. Gigantyczny dramat, wszystko stracone
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi

TVP kompromituje się nieustannie! Skandaliczne wpadki, które przejdą do historii